Yükleniyor...

Grayscale, Ethereum Alternatiflerinden Oluşan Yeni Bir Fon Başlattı

Grayscale, Ethereum alternatiflerinden oluşan yeni bir fon başlattı.

grayscale ethereum alternatiflerinden olusan yeni bir fon baslatti

Grayscale, Ethereum alternatiflerinden oluşan yeni bir fon başlattı. The Grayscale Smart Contract Platform ex Ethereum Fund (GSCPxE) adlı fonda önde gelen akıllı sözleşme platformları olan Cardano (ADA), Solana (SOL), Avalanche (AVAX), Polkadot (DOT), Polygon (MATIC), Algorand (ALGO) ve Stellar (XLM) bulunuyor. Grayscale CEO’su Michael Sonnenshein konu hakkında şunları söyledi:

“Akıllı sözleşme teknolojisi, dijital ekonominin büyümesi için kritik öneme sahiptir, ancak en canlı geliştirici topluluklarını çekmek ve elde tutmaktan, platformun yüksek hızlı, esnek ve ölçeklenebilir olmasını sağlamaya kadar hangi platformun kazanacağını bilmek için henüz çok erken… GSCPxE’nin güzelliği, yatırımcıların bir kazanan seçmek zorunda olmaması ve bunun yerine tek bir yatırım aracı aracılığıyla akıllı sözleşme platformu ekosisteminin gelişimine erişebilir.”

Söz konusu fon, defi fonu ve büyük piyasa değerine sahip varlıkların yer aldığı Large Cap fonundan sonra şirketin üçüncü çeşitlendirilmiş fonunu temsil ediyor. 

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner