Yükleniyor...

Grayscale, EthereumPoW Dump’ıyla Suçlandı

Grayscale Investments , Ethereum'un bir hisse kanıtı konsensüsüne geçmesinin ardından Grayscale Ethereum Trust ve Grayscale Digital Large Cap Fund tarafından alınan tüm ETHPoW token'larını satmayı planladığını duyurdu.

Grayscale EthereumPoW Dumpiyla Suclandi

Grayscale Investments , Ethereum’un bir hisse kanıtı konsensüsüne geçmesinin ardından Grayscale Ethereum Trust ve Grayscale Digital Large Cap Fund tarafından alınan tüm ETHPoW token’larını satmayı planladığını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Grayscale’in duyurusunun ardından şirkete tepkiler geldi.

Grayscale, EthereumPoW Tokenlerini Satacağını Duyurdu

Varlık şirketi Grayscale’in satacağı token sayısı yaklaşık olarak 3.1 milyon ETHPoW. Bu olay, Grayscale’i damping yapmakla suçlayan kripto topluluğunda ciddi bir tepkiye neden oldu.

Şirketten yapılan bir basın açıklamasında belirtildiği gibi, hem fon hem de tröst, Merge to Grayscale Investments sonucunda alınan tüm ETHPoW’un haklarını devredecek ve daha sonra 180 günü aşmayan bir süre içinde satacağı açıklandı.

Token’ların satışından elde edilen karlar hissedarlara tahsis edileceği açıklandı. Aynı duyuruda Grayscale Investments, ETHPoW piyasasındaki likidite eksikliği konusunu ele aldı. Şirket, Ethereum kanıtı ağının yalnızca dün 15 Eylül’de başlatıldığı göz önüne alındığında , herhangi bir platformdaki varlığı ve bu platformlardaki likiditenin yeterliliği konusunda belirsizlik olduğunu belirtiyor. Ayrıca Grayscale, tokenin yüksek oynaklığı hakkında endişeler olduğunu ve bunun da satışlarının gerçekleşeceği fiyatı tahmin etmenin imkansızlığını ortaya çıkardığını söylüyor.
Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x