Yükleniyor...

Grayscale Kurucusu Barry Silbert: “2. Çeyreği Görene Kadar Bekleyin”

Dijital varlık yönetim firması Grayscale, önde gelen yatırım ürünü Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) fonu için yüksek oranda talep görüyor.

grayscale gbtc 1280x800

Dijital varlık yönetim firması Grayscale, önde gelen yatırım ürünü Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) fonu için yüksek oranda talep görüyor.

Grayscale tarafından yayınlanan son verileri kullanan teknik analist Kevin Rooke, GBTC’ye aktarılan haftalık ortalama yatırımı izledi. Buna göre 2019’un ilk çeyreğinde 3,2 milyon dolar olan yatırım, 2020’nin ilk çeyreğinde 29,9 milyon dolara yükseldiği görüldü.

Grayscale’in kurucusu ve genel müdürü Barry Silbert, Rooke’un tweet’ine cevap verdi ve GBTC’ye olan talebin şimdi daha da güçlü olduğunu söyleyerek şunu dedi:

“2. Çeyreği görene kadar bekleyin…”

Grayscale Bitcoin Trust, gerçek BTC tarafından desteklenmektedir ve yatırımcılara temeldeki varlığı doğrudan satın almak zorunda kalmadan, dünyanın önde gelen kripto para birimini almaları için bir seçenek sunmaktadır.

XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum Classic, Stellar Lumens, Zcash ve Horizen’i kapsayan tüm ürünlerinde Grayscale, yılın ilk çeyreğinde toplam 503,7 milyon dolar yatırım bildirdi.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner