Anasayfa Bitcoin Haberleri Grayscale Kurucusu Barry Silbert: "2. Çeyreği Görene Kadar Bekleyin"

Grayscale Kurucusu Barry Silbert: “2. Çeyreği Görene Kadar Bekleyin”

ABONE OL:google-news

Dijital varlık yönetim firması Grayscale, önde gelen yatırım ürünü Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) fonu için yüksek oranda talep görüyor.

Grayscale tarafından yayınlanan son verileri kullanan teknik analist Kevin Rooke, GBTC’ye aktarılan haftalık ortalama yatırımı izledi. Buna göre 2019’un ilk çeyreğinde 3,2 milyon dolar olan yatırım, 2020’nin ilk çeyreğinde 29,9 milyon dolara yükseldiği görüldü.

Grayscale’in kurucusu ve genel müdürü Barry Silbert, Rooke’un tweet’ine cevap verdi ve GBTC’ye olan talebin şimdi daha da güçlü olduğunu söyleyerek şunu dedi:

“2. Çeyreği görene kadar bekleyin…”

Grayscale Bitcoin Trust, gerçek BTC tarafından desteklenmektedir ve yatırımcılara temeldeki varlığı doğrudan satın almak zorunda kalmadan, dünyanın önde gelen kripto para birimini almaları için bir seçenek sunmaktadır.

XRP, Bitcoin Cash, Litecoin, Ethereum Classic, Stellar Lumens, Zcash ve Horizen’i kapsayan tüm ürünlerinde Grayscale, yılın ilk çeyreğinde toplam 503,7 milyon dolar yatırım bildirdi.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Kaynakdailyhodl
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

Bizi Takip Edin

918BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,465TakipçilerTakip Et
585AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar