Yükleniyor...

Grayscale, Solana (SOL) için OTC Hizmeti Sunuyor

Dijital para birimi varlık yöneticisi Grayscale, on altıncı OTC hizmeti olarak Solana (SOL) entegrasyonu sağladığını duyurdu.

grayscale

Dijital para birimi varlık yöneticisi Grayscale, on altıncı OTC hizmeti olarak Solana (SOL) entegrasyonu sağladığını duyurdu.

Dünyanın en büyük dijital varlık yöneticisi olarak bilinen Grayscale, sunduğu hizmetler arasına Solana‘yı da ekledi. Şirketten gelen açıklamada, Solana Trust‘ının OTC Piyasalarında GSOL olarak listelendiğini aktardı. Ayrıca Grayscale, bu entegrasyon ile birlikte, on altı dijital para birimi yatırım ürünü sunduğunun altını çizdi.

Grayscale, Solana OTC Hizmetiyle Sahnede

Dijital varlık yöneticisi Grayscale, halka açık on altıncı yatırım aracı olarak Solana’yı (SOL) tercih etti. Şirketten gelen açıklamada, Solana’nın Trust olarak OTC Piyasalarında yayına girdiği ifade edildi.

Solana Trust hakkında bilgi veren Grayscale, bu hizmet ile, yatırımcıların SOL’un fiyat hareketlerine maruz kalmamalarını sağlamayı amaçlıyor. Bu sayede yatırımcılar, varlığı doğrudan satın alma, depolama ve saklama zorluklarından kaçınabilecekler.

Grayscale tarafından başlatılan bu hizmet, Solana tarafında da geniş yankı buldu. Kripto piyasalarının yükselişte olduğu bu dönemde, GSOL memnuniyet ile karşılandı.

Bu hamleyle birlikte, ABD menkul kıymetlerine erişimi imkanı bulunan yatırımcılar, diğer menkul kıymetlerde olduğu gibi, GSOL hisselerini alıp satabilecekler.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner