Yükleniyor...

Grayscale’den Bitcoin (BTC) Fiyatını Arttırmak İçin Reklam Kampanyası

Grayscale’in “kitlelere kripto tanıtma” amaçlı ulusal reklam kampanyası, CNBC, MSNBC, FOX ve FOX Business'ta yayınlanan bir TV reklamıyla yeni başladı.

grayscale den bitcoin btc fiyatini arttirmak icin reklam kampanyasi

Grayscale’in “kitlelere kripto tanıtma” amaçlı ulusal reklam kampanyası, CNBC, MSNBC, FOX ve FOX Business’ta yayınlanan bir TV reklamıyla yeni başladı.

Grayscale’in ana şirket CEO’su Barry Silbert kampanyayı Cuma günü duyurdu. Ulusal reklam kampanyası, kripto varlıklar hakkında daha fazla farkındalık oluşturmayı ve Bitcoin ve Ethereum’un ana akım olarak benimsenmesini teşvik etmeyi amaçlıyor.

“Hazır mısın? @ Grayscale’in ulusal reklam kampanyası önümüzdeki hafta CBNC, MSNBC, FOC ve FOX Business’ta bir TV reklamıyla başlayacak. Kitlelere kriptoyu tanıtacağız. ”

Kripto topluluğu, birçok kişi kampanyanın Bitcoin’in fiyatını artıracağını umarak, gelişme konusunda oldukça heyecanlı durumda. Hem Bitcoin hem de Ethereum, sırasıyla 12 bin dolar ve 400 dolarlık sert dirençlerle fiyat beklentilerinin altında işlem görüyor.

Bitcoin (BTC) ve Altın Savaşları

Ancak Peter Schiff, yatırımcıları tekrar Bitcoin almaya yönlendirmek için aldatıcı bir girişim olduğunu düşündüğü reklam kampanyasından memnun değil. Euro Pacific Capital CEO’su ve altın yatırımcısına göre, Grayscale’in yatırımcılara altın almaya karşı tavsiyede bulunduğu daha önceki bir kampanya sonrası altının %60 arttığını ve Bitcoin için altın satan yatırımcılar yatırımlarında %16 değer kaybettiğini belirtti.

Buna misilleme olarak Barry Silbert, Bitcoin’in her zaman altından daha iyi performans gösterdiğini, bu nedenle 1 Mayıs 2019’da 5.300 dolar fiyatından Bitcoin satın alan kişilerin, özellikle de Bitcoin fiyatı iki katına çıktığında %16’lık bir kayıp yapmasının mümkün olmadığını söyledi:

“Kelimenin tam anlamıyla herhangi bir zaman diliminde BTC ve altın performansına bakın ve TÜM durumlarda, BTC daha iyi performans gösterdi. Ayrıca, Peter Schiff’ta, @Grayscale kripto fon ailesi için ücretsiz reklam vermeye devam ettiği için teşekkür ederiz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner