Yükleniyor...

Gulf Binance, Tayland Lisansını Cebine Koydu

Gulf ve Binance arasındaki ortak girişim olan Gulf Binance, Tayland Maliye Bakanlığı'ndan dijital varlık operatör lisansı aldı.

binancegulf tayland kripto

Gulf ve Binance arasındaki ortak girişim olan Gulf Binance, Tayland Maliye Bakanlığı‘ndan dijital varlık operatör lisansı aldı.

Gulf ve Binance ortak girişimi Gulf Binance, Tayland‘da dijital varlık operatörü lisansı aldı. Bu hamleyle birlikte girişim, bu yılın son çeyreğine kadar ülkede yeni bir kripto borsası oluşturmaya hazırlanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Tayland Maliye Bakanlığı‘nın onayı ile verilen bu lisans sayesinde girişim, Binance’in dijital varlık tecrübesini Tayland pazarına yansıtacak.

Binance ve Gulf Girişimi Tayland’da Onaylandı

Binance ile Gulf Innova arasındaki ortak girişim, Tayland Maliye Bakanlığı‘ndan gerekli onayları aldı. Bakanlık, Gulf Binance girişimine dijital varlık lisansı verdi.

Tayland‘dan dijital varlık operatörü lisansı alan kuruluşlar, Tayland Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından düzenleniyor. Böylelikle Binance, ortak girişimi sayesinde, Tayland’da düzenleyici bir kripto borsası oluşturmanın adımını attı.

Ortak girişimin Tayland’da lisans alması ve borsa kurmak için hazırlık yapması, ülkeye katma değer sağlayacağı yönünde aktarıldı. Binance, blog üzerinden yayımladığı gönderide, Binance’in dijital varlık tecrübesi ile Gulf’un yerel endüstri bilgisinin birleştiğini aktardı. Binance, Taylandlı kullanıcılara en iyi değeri sunmayı amaçladıklarının altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x