Yükleniyor...

Güney Koreli Milletvekili, Do Kwon’u Mecliste UST ile İlgili Oturuma Katılmaya Çağırdı

Güney Koreli milletvekili Yun Chang-Hyun, UST hakkında bir oturum yapılmasını ve Terraform CEO'su Do Kwon'un ve Güney Koreli kripto varlık alım satım platformlarının yetkililerini oturuma katılmasını istiyor.

guney koreli milletvekili do kwonu mecliste ustnin cokusuyle ilgili oturuma katilmaya cagirdi

Güney Koreli milletvekili Yun Chang-Hyun, UST hakkında bir oturum yapılmasını ve Terraform CEO’su Do Kwon’un ve Güney Koreli kripto varlık alım satım platformlarının yetkililerini oturuma katılmasını istiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Terra ve UST’nin çöküşü Güney Koreli milletvekillerini harekete geçirdi. Güney Kore’nin iktidardaki Halkın Güç Partisi’nden bir milletvekili olan Yun Chang-Hyun, UST hakkında bir meclis oturumu düzenlenmesi çağrısında bulundu. Milletvekili ayrıca Terraform CEO’su Do Kwon’un bu oturuma katılması çağrısında bulundu. Chang-Hyun’un bugün yaptığı açıklamada konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

“Son zamanlarda bir sorun haline gelen Terra CEO’su Do Kwon da dahil olmak üzere ilgili borsa yetkililerini, durumun nedeni ve yatırımcıları korumak için alınacak önlemler hakkında bir oturum düzenlemek üzere Ulusal Meclise getirmeliyiz.”

Chang-Hyun ayrıca bu süreçte borsaların alım satımı durdurup durdurmamasının da incelenmesi gerektiğini söyledi ve ekledi:

“Coinone, Korbit ve Gopax 10 Mayıs’ta, Bithumb 11 Mayıs’ta ticareti durdurdu. Ancak Upbit 13 Mayıs’a kadar ticareti durdurmadı.Şirket sadece bu üç gün içinde 10 milyar won’a yakın [7.8 milyon dolar] komisyon geliri kazandı.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x