Yükleniyor...

Günün En Çok Değer Kaybeden Coin’leri Şaşırttı!

Son 24 saat içersinde en çok değer kaybeden coin'ler şaşırtmaya devam ediyor, listenin zirvesini Bitcoin (BTC) hardforkları oluşturdu.

bitcoin btc fiyat analizi daha fazla duser mi 13 haziran 2022

Son 24 saat içersinde en çok değer kaybeden coin’ler şaşırtmaya devam ediyor, listenin zirvesini Bitcoin (BTC) hardforkları oluşturdu.

CoinMarketCap’ten alınan veriler doğrultusunda son bir gün içersinde en çok kayba uğrayan coin’ler şaşırttı. Yakın zamanda trend yakalayan Bitcoin hardforkları, daha dün listenin zirvesinde yer alıyordu. Şu an ise Bitcoin SV (BSV) ve Bitcoin Cash (BCH), yüzde 10’dan fazla değer kaybederek üst sıralarda yer aldı. Listenin bir diğer şaşırtan ismi de Pepe (PEPE) oldu. Yüzde 12,16 düşüş gösteren popüler coin, volatil fiyat hareketlerini hala devam ettiriyor.

Ekran Resmi 2023 05 11 10.14.54

Bitcoin Hardforklarında Volatilite Yüksek

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

BRC20‘nin ateşlemiş olduğu Bitcoin hardforkları, hala adından söz ettiriyor. Dün itibariyle en çok kazanan listesinin başını çeken BSV ve BCH, güncel durumda ise tam tersi seyrediyor. Devasa hacimlere ulaşan Bitcoin’in türev coin’leri, uzun bir aradan sonra tekrardan popülarite yakaladı. BRC-20’nin trend olmasından güç bulan hardforklar, bir süre daha konuşulacak gibi duruyor.

Piyasadı Fud haberlerinde etkin olduğu volatilitelik, özellikle de Bitcoin hardforklarını vurdu. Geçtiğimiz gün yüzde 10’dan fazla değer kazanan BSV ve BCH, bugün ise yüzde 12,54 ve yüzde 12,16’lık bir değer kaybetti. Ayrıca PEPE’nin bu listede 2.sırada yer alması, memecoin severleri üzmüş görünüyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x