Yükleniyor...

Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi – 18 Ocak 2021

Investing.

gunun en cok kazandiran kripto para birimi 18 ocak 2021

Investing.com verilerine göre, son 24 saat içinde en fazla kazanım elde eden kripto para birimi %14.68 ile Neo (NEO) oldu.

Önde gelen altcoin’ler arasında gösterilen ve piyasa değeri açısından 25. sırada yer alan NEO, son 7 günde ise %16.71 oranında değer kazandı. Altcoin, yayın saati itibariyle 26.64 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Neo (NEO) Neden Yükseldi?

Çinli Ethereum olarak bilinen proje, birçok kripto para analisti tarafından dikkat çeken projeler arasında gösteriliyor. Değer depolama protokollerine, yüksek performanslı blokzincirlerine, çapraz zincir ağlarına, depolama protokollerine sahip olması nedeniyle çok yönlü bir proje olarak adlandırılan NEO, NEO3 blokzincirine geçmeyi planlıyor.

Kripto para analisti Dr. Hardfork’un da dikkat çektiği üzere, Mart ayı için planlanan güncelleme CoinMarketCal sitesinde 31 Ocak olarak görünüyor. Güncellemenin erkene alındığı haberi altcoin’in yükselmesine neden olmuş olabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in konsolide olması birçok altcoin’in yükseliş trendine girmesine neden oldu. AAVE, LINK, DOT, GRT, UNI gibi önde gelen altcoin’ler dikkat çekici performanslar sergiledi. Hatta LINK ve DOT geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi. NEO’nun bu yükselişi de Bitcoin’in yatay fiyat hareketi izlemesi ile birlikte yükselen altcoin piyasasının bir yansıması olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x