Yükleniyor...
AL / SAT
StormGain
Anasayfa Altcoin Haberleri Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi – 18 Ocak 2021

Günün En Çok Kazandıran Kripto Para Birimi – 18 Ocak 2021

ABONE OL:google-news

Investing.com verilerine göre, son 24 saat içinde en fazla kazanım elde eden kripto para birimi %14.68 ile Neo (NEO) oldu.

Önde gelen altcoin’ler arasında gösterilen ve piyasa değeri açısından 25. sırada yer alan NEO, son 7 günde ise %16.71 oranında değer kazandı. Altcoin, yayın saati itibariyle 26.64 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Neo (NEO) Neden Yükseldi?

Çinli Ethereum olarak bilinen proje, birçok kripto para analisti tarafından dikkat çeken projeler arasında gösteriliyor. Değer depolama protokollerine, yüksek performanslı blokzincirlerine, çapraz zincir ağlarına, depolama protokollerine sahip olması nedeniyle çok yönlü bir proje olarak adlandırılan NEO, NEO3 blokzincirine geçmeyi planlıyor.

Kripto para analisti Dr. Hardfork’un da dikkat çektiği üzere, Mart ayı için planlanan güncelleme CoinMarketCal sitesinde 31 Ocak olarak görünüyor. Güncellemenin erkene alındığı haberi altcoin’in yükselmesine neden olmuş olabilir.

Bununla birlikte, Bitcoin’in konsolide olması birçok altcoin’in yükseliş trendine girmesine neden oldu. AAVE, LINK, DOT, GRT, UNI gibi önde gelen altcoin’ler dikkat çekici performanslar sergiledi. Hatta LINK ve DOT geçtiğimiz günlerde tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden belirledi. NEO’nun bu yükselişi de Bitcoin’in yatay fiyat hareketi izlemesi ile birlikte yükselen altcoin piyasasının bir yansıması olabilir.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar