Yükleniyor...

Günün Parlayan Yıldızı Bitcoin SV (BSV)!

Bitcoin SV'nin (BSV) fiyatı CoinMarketCap'in verilere göre 19 Mart tarihinde büyük bir sıçrama yaşayarak, yüzden 40'tan fazla arttı ve gün içerisinde 160 dolar seviyesine kadar çıktı.

Bitcoin sv yukselis 1

Bitcoin SV’nin (BSV) fiyatı CoinMarketCap’in verilere göre 19 Mart tarihinde büyük bir sıçrama yaşayarak, yüzden 40’tan fazla arttı ve gün içerisinde 160 dolar seviyesine kadar çıktı.

Gün içerisinde hemen hemen tüm kripto varlıklar yükselişte olmasına rağmen, BSV ilk 10’da yer alan diğer tüm kripto varlıklara göre daha iyi performans gösteriyor.

Koronavirüs salgını yaşanmadan ve lider kripto varlık Bitcoin’in (BTC) yüzde 50’den fazla değer kaybetmesinden önce, Bitcoin SV, 2020 yılının en çok konuşulması düşünülen kripto varlığı arasında yer alıyordu. Geçtiğimiz haftalarda Bitcoin SV tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşmak ile kalmadı, en büyük rakibi Bitcoin Cash’e (BCH) göre de daha iyi performans göstererek değerini yüzde 300’e yakın artırmıştı.

Beklendiği gibi, Bitcoin SV’nin bu rallisi uzun sürmedi ve son fiyat artışı göz önüne alındığında bile tüm zamanların en yüksek seviyesinin halen yüzde 65 altında işlem görüyor. Yani zirveden BSV alanlar için katedilmesi gereken uzun bir yol var.

Bitcoin-sv-grafik

Bitcoin’in 6.000 dolarlık seviyeyi kırmasının ardından birçok altcoin de lider kripto varlık ile birlikte yükselişe geçti. Son günlerin en çok konuşulan kripto varlıklarından Dash (DASH) ve Tezos (XTZ) yüzde 28’lik bir artış göstererek yatırımcısının yüzünü güldürdü.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x