Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (15 Mart – 21 Mart)

Investing.

haftanin en cok kazandiran kripto para birimleri 15 mart 21 mart

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından en büyük ilk 25 kripto para birimi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para birimi %45.99 oranında kazanım ile Filecoin (FIL) oldu.

Önde gelen kripto para projeleri arasında gösterilen FIL, bu hafta oldukça iyi bir kazanım elde etti. Son 24 saatte %2.26 oranında düşüş yaşayan altcoin, yayın saati itibariyle 81.49 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

2. VeChain (VET)

VeChain (VET) %39.77 oranında kazanım ile haftanın en çok kazandıran ikinci kripto para birimi oldu. VET, bu hafta bir başka yükseliş dalgası daha başlattı ve 0.09 dolara kadar yükseldi. Pozitif bölgede yer alan VET, yayın saati itibariyle 0.091 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

3. Terra (LUNA)

Bu haftanın en çok kazandıran üçüncü kripto para birimi, %37.78’lik yükseliş ile bir diğer önde gelen projelerden biri olarak gösterilen Terra (LUNA). LUNA, geçtiğimiz günlerde devasa bir ralli başlattı ve 13. sıraya kadar yükseldi.

Piyasadaki düşüş trendinden de en az etkilenenler arasında olan LUNA, son 24 saatte %4.80 oranında değer kazandı ve yayın saati itibariyle 22.11 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

4. THETA (THETA)

Büyük çıkışlarıyla adından söz ettiren bir diğer kripto para birimi olan THETA (THETA), %27.18 oranındaki yükselişiyle bu haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para birimi oldu. Son 24 saate %14.06 oranında değer kazanarak, piyasadaki düşüş eğilimine karşı koyan altcoin, yayın saati itibariyle 9.35 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

5. TRON (TRX)

Bu haftanın en çok kazandıran beşinci kripto parası, NFT haberiyle dikkatleri üzerine çeken TRX oldu. TRX, bu hafta %20.03 oranında değer kazandı. Son 24 saatte %4.44 oranında düşüş yaşayan TRX, yayın saati itibariyle 0.061 dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Haftanın en çok kazandıran diğer kripto para birimleri için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz. 

haftanin en cok kazandiran kripto para birimleri 15 mart 21 mart
Kaynak: Investing.com

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner