Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Kripto Para Haberleri Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (8 Şubat – 14 Şubat)

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Para Birimleri (8 Şubat – 14 Şubat)

ABONE OL:google-news

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından en büyük ilk 25 kripto para birimi içerisinde, haftanın en çok kazandıran kripto para birimi %118.56 oranında kazanım ile IOTA (MIOTA) oldu.

Uzun sürenin ardından sessizliğini bozmasıyla, haftanın en çok konuşulan altcoin’lerinden biri olan IOTA, son 24 saatte %4.74 değer kaybetti. Yayın saati itibariyle 1.19 dolar seviyesinden işlem görüyor.

2. Binance Coin (BNB)

Haftanın en tartışmalı kazanımlarından biri kuşkusuz Binance’in yerel token’ı BNB’nin yükselişi oldu. Haftanın en çok kazandıran ikinci altcoin’i olan BNB, bu hafta %97.48 kazanım elde etti. Son 24 saatte %2.70 değer kazanan altcoin, yayın saati itibariyle 133 dolar seviyesinden işlem görüyor.

3. VeChain (VET)

Haftanın üçüncü en çok kazandıran kripto para birimi ise %84.75 kazanım ile VeChain (VET) oldu. VET, son 24 saatte haftanın kazanımının %1.22’sini kaybetti. Yayın saati itibariyle, 0.051 dolar seviyesinden işlem görüyor.

4. TRON (TRX)

Haftanın en çok kazandıran dördüncü kripto para birimi ise, popüler altcoin’lerden biri olan TRON (TRX) oldu. Kripto para dünyasının önde gelen figürlerinden biri olan Justin Sun’ın kurucusu olduğu TRX, bu hafta %57.55 artış kaydetti. Son 24 saatte %7.10 oranında bir düşüş yaşayan altcoin, yayın saati itibariyle 0.054 dolar seviyesinden işlem görüyor.

5. Bitcoin Cash (BCH)

Haftanın en çok kazandıran beşinci kripto para birimi ise %57.08’lik kazanım ile Bitcoin Cash (BCH) oldu. BCH, son 24 saatte %13.08 değer kazandı, yayın saati itibariyle ise 691 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haftanın en çok kazandıran diğer kripto paraları için aşağıdaki görseli inceleyebilirsiniz.

haftanin en cok kazandiran kripto para birimleri 8 subat 14 subat

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Dilek Sarı
Dilek Sarıhttps://www.coinkolik.com
1992 yılında İzmir’de doğan Dilek Sarı, Ege Üniversitesi Sosyoloji Yüksek Lisans mezunu. Blokzinciri ve kripto paralara olan ilgisi onu bu alanda çalışma yapmaya sevk etti. Dilek, 2 senedir kripto para sektöründe yer alıyor ve bu alanda uzmanlaşmak üzere çalışmalarını sürdürüyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar