Yükleniyor...
AL / SAT
Anasayfa Altcoin Haberleri Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (1 Şubat-7 Şubat)

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (1 Şubat-7 Şubat)

ABONE OL:google-news

Investing.com verilerine göre, piyasa değeri açısından ilk 25 kripto paranın ele alındığı “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu haftanın en çok kazandıran kripto parası %133.08 oranında değer artışı ile Dogecoin (DOGE) oldu. DOGE, yazının yazıldığı anda 0,0716 dolardan işlem görüyordu. Dogecoin’in yükselişinin nedeni Tesla CEO’su Elon Musk’ın arka arkaya attığı tweet’ler oldu.

DOGE’un ardından ikinci kazandıran kripto para ise %82.53 oranla Cardano (ADA) oldu. ADA özellikle son 24 saatte önemli bir çıkış yaşadı ve %15 oranında yükseldi. ADA’yı ise %60.23 oranıyla Maker (MKR) takip ediyor. Maker da yatırımcıların ve analistlerin son zamanlardaki favori token’larından birisi oldu.

Listemizin bir sonraki kripto parası ise Cosmos (ATOM). Altcoin‘lerin yükselişiyle beraber bir çıkış yakalayan kripto para birimi son 7 günde %57.95 oranında değer kazandı.

Listemizin beşinci sırasında ise son günlerin yıldızı Binance Coin (BNB) var. Kripto para birimi son 1 hafta içerisinde yatırımcısına önemli bir kazanç sağladı. BNB, arka arkaya yeni yüksek seviyeler belirleyerek son 7 günde %52.56 oranında değer kazandı. Bu hafta piyasalar genel olarak iyi bir durumdaydı fakat bugün düşüşler meydana gelmeye başladı.

Listenin devamını aşağıdaki görsel üzerinden inceleyebilirsiniz:

Ekran Resmi 2021 02 07 21.03.29

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Her gün, gelen kutunuza en güncel kripto para içeriklerini almak için kaydolun.

İstenmeyen posta göndermiyoruz! Daha fazla bilgi için gizlilik politikamızı okuyun.

Neşe Yavuz
Neşe Yavuz
Neşe Yavuz 1989 yılında İzmir’de dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Gazetecilik mezunu olan Neşe Yavuz, mezun olduğu günden bu yana medya sektöründe çalışmalar yürütüyor. Özellikle son yıllarda kripto para ve blockchain’e ilgisi artan Neşe Yavuz bu alanda çalışmalar gerçekleştiriyor. Neşe, Kriptomeda'da yönetici editör olarak görev yapıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Öne Çıkan Başlıklar