Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (10 Ağustos-16 Ağustos)

Haftanın en çok kazandıran kripto paraları arasında lider konumda Chainlink (LINK) yer aldı.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari

Haftanın en çok kazandıran kripto paraları arasında lider konumda Chainlink (LINK) yer aldı. LINK, %40.31 değer kazancı ile yatırımcısının yüzünü bu hafta da güldürdü. İkinci sırada yer alan kripto para ise %33.75 değişim ile TRON (TRX) oldu.

Lider kripto para Bitcoin (BTC) ise geçen hafta ile karşılaştırdığımızda bu hafta ani iniş çıkışlarını saymazsak, yatay ticaretini devam ettirdi. BTC, %1.76 değer kazancı ile haftayı 11.842 dolar seviyesinden kapattı.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan en büyük altcoin Ethereum (ETH) ise son haftalarda yaşadığı çıkışı devam ettirerek, bu haftayı da %11.11 değer kazancı ile kapatarak, 430 dolar seviyesine yükseldi.

Uzun süredir büyük bir patlama beklentisi beklenen Ripple (XRP) ise bu hafta %4.24 değer kazandı. XRP, yazım itibari ile 0.298 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto paranın haftalık değişimlerini, aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

en cok kazandiran kripto paralar

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner