Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları ( 14 Eylül – 20 Eylül)

Piyasa değeri bakımından ilk 25'de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimizde bu hafta liderlik koltuğunda Neo (NEO) yer alıyor.

haftanin en cok kazanan kripto paralari

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz, haftanın en çok kazandıran kripto paraları serimizde bu hafta liderlik koltuğunda Neo (NEO) yer alıyor. Neo, %19.99 değer kazancı ile yatırımcısının yüzünü böylesine bir haftada güldürmeyi başardı. İkinci sırada ise %14.88 değer kazancı ile VeChain (VET) yer alıyor. VET yatırımcısı uzun bir süredir böyle kazançlı bir hafta bekliyordu.

Üçüncü sırada ise piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) yer alıyor. BTC, haftayı %5.73 değer kazancı ile kapattı. Ancak, BTC’de yaşanan ani hareketler sonucunda birçok altcoin büyük değer kayıplarına uğradı.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise bu hafta %2.68 değer kazancı ile Bitcoin’in gerisi kaldı.

Haftanın en çok kaybettiren kripto parası ise, %14.00 değer kaybı ile Binance Coin (BNB) oldu. BNB, sıklıkla Bitcoin’in ani hareketlerinden en çok etkilenen kripto paralar arasında yer alıyor.

Piyasa değerine göre ilk 25’de yer alan kripto paraların, haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

piyasa degerine gore ilk 25


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x