Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (15 Haz – 21 Haz)

"Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serimizin dördüncü haftasında, yaklaşık bir aydır olduğu gibi lider kripto para Bitcoin (BTC), 9 bin dolar seviyesinin ortalarında yer almaya devam ediyor.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari 1

“Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizin dördüncü haftasında, yaklaşık bir aydır olduğu gibi lider kripto para Bitcoin (BTC), 9 bin dolar seviyesinin ortalarında yer almaya devam ediyor. Zaman zaman anlık inişler çıkışlar yaşasa da BTC bu bölgeyi oldukça sevmiş gibi görünüyor. Bitcoin’in yatay ticareti devam ederken, haftayı ise %0.69 değer kaybı ile kapattı. BTC yazım itibari ile 9.353 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralarda en çok kazandıran kripto para ise son iki haftadır olduğu gibi bu hafta da Waltonch (WTC) oldu. Piyasa değeri bakımından 23. sırada yer almaya devam eden WTC, haftayı %27.87 değer kazancı ile kapattı. Diğer bir yandan WTC’de olduğu gibi son iki haftadır en çok kazananlar arasında ikinci sırada yer alan Crypto.co bu hafta da %7.25 değer kazancı ile koltuğunu korumayı başardı.

Piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise Bitcoin’e benzer şekilde genel anlamda yatay ticaretini devam ettiriyor. Haftayı %1.34 değer kazancı ile kapatan Ethereum, yazım itibari ile 230 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haftanın en çok değer kaybeden kripto paralarında ise değişmeyen tek isim Stellar (XLM) oldu. %3.78 değer kaybeden Stellar ile birlikte son sıralarda, %3.89 ile Huobi Token (HT) ve %4.98 değer kaybı ile Bitcoin SV (BSV) yer alıyor.

Aşağıda yer alan tabloda piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların, haftalık kazançlarını görebilirsiniz.