Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (20 Temmuz – 26 Temmuz)

Piyasa değeri bakımından ilk 25'te yer alan kripto paralar arasında bu haftanın en çok değer kazananı Ethereum (ETH) oldu.

bitcoin altcoin

Piyasa değeri bakımından ilk 25’te yer alan kripto paralar arasında bu haftanın en çok değer kazananı Ethereum (ETH) oldu. ETH, bu hafta iyi bir çıkış yakalayarak %30.78 oranında değer kazandı. Uzun bir süredir ETH’nin 300 dolar üzerine çıkmasını bekleyen yatırımcılar için oldukça umut verici bir hafta oldu.

Listenin 2 ve 3 numarasında ise sırasıyla, Cardano (ADA) ve Litecoin (LTC) yer alıyor. ADA, %19.65 değer artışı yaşayarak listenin iki numarası olurken, LTC ise, %14.04 değer artışı ile listenin üç numarasında yer aldı.

Diğer bir yandan lider kripto para Bitcoin (BTC) ise haftalardır sıkışıp kaldığı fiyat aralığından iyi bir çıkış yaşayarak, gün içerisinde 10.000 doların üzerine çıktı ancak tutunamayarak tekrardan geriledi. BTC, tekrardan 10.000 dolar seviyesine dokunmak için, büyük mücadele veriyor.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’te yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner