Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (24 Ağustos – 30 Ağustos)

Piyasa değeri bakımından ilk 25'de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz haftanın en çok kazananları listesinde, bu hafta liderlik koltuğuna NEM (XEM) oturdu.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari 2

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paralar arasından incelediğimiz haftanın en çok kazananları listesinde, bu hafta liderlik koltuğuna NEM (XEM) oturdu. NEM, %49.76’lık değer kazancı ile bu hafta iyi bir çıkış yakaladı ve yatırımcısını sevindiren kripto paralar arasında yer aldı.

Listenin ikinci sırasında ise geçtiğimiz hafta da iyi bir performans gösteren Aave (LEND) yer alıyor. %40,53 fiyat artışı ile iyi bir çıkış yakalayan LEND’in önümüzdeki günlerde nasıl performans göstereceği oldukça merak konusu.

Geçtiğimiz hafta oldukça değer kaybına uğrayan Chainlink (LINK) ise bu hafta %13.99 değer kazancı ile 4. sırada yer almayı başardı. Geçtiğimiz haftayı göz ardı edersek, son 1 aydır LINK oldukça iyi performans gösterdi.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise bu hafta fiyatını tam anlamı ile korudu. Bitcoin’de yaşanan konsolidasyondan dolayı, altcoin yaptırımcıları için hareketli bir hafta geçti.

En büyük altcoin konumunda bulunan ve piyasa değeri bakımından ikinci konumda bulunan Ethereum (ETH) ise haftayı %8.43’lük değer kazancı ile kapattı.

Piyasa değeri bakımından ilk 25’de yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x