Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (28 Eylül – 4 Ekim)

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto para arasından, her hafta sizler ile paylaştığımız "Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serimizde bu hafta liderlik koltuğunda %12.

haftanin en cok kazanan kripto paralari

Piyasa değeri bakımından ilk 25 kripto para arasından, her hafta sizler ile paylaştığımız “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu hafta liderlik koltuğunda %12.31 değer kazancı ile Cosmos (ATOM) yer aldı. Toplu kripto para piyasasının genelinin yatay ticaretini sürdürdüğü bu haftada iyi bir kazanç elde eden ATOM yatırımcısını güldürmeyi başardı.

Listenin iki numarasında ise en popüler kripto para borsaları arasında ye alan Binance’in yerel kripto parası Binance Coin (BNB) yer alıyor. BNB, %11,80 artış göstererek listenin başlarında yer almayı başardı.

Listenin üç numarasında ise gizlilik kripto para birimi Monero (XMR) yer alıyor. Birçok yatırımcının büyük umutlar bağladığı kripto para, bu haftayı %9.51 değer kazancı ile kapatarak, iyi bir performans gösterdi.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise geçtiğimiz hafta, ABD Başkanı Donald Trump’ın koronavirüse yakalanması haberi ile 500 dolarlık bir düşüş yaşamıştı. Nispeten toparlanan Bitcoin, yazım itibari ile 10.649 dolar seviyesinden işlem görüyor. BTC bu hafta, %0.79 değer kaybına uğradı.

En büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise %0.39 değer kaybı ile bu haftayı geçtiğimiz hafta ile benzer şekilde kapattı. Ethereum yazım itibari ile 352 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Haftanın en çok kaybedeni ise, geçtiğimiz haftalarda iyi performans gösteren Chainlink (LINK) oldu. LINK,bu hafta %12.86 değer kaybına uğrayarak, yatırımcını üzen kripto paralar listesinde ilk sırada yer aldı.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların haftalık değişimlerini aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

en cok kazandiran kripto paralar

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner