Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (5 Ekim – 11 Ekim)

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paralar arasından kaleme aldığımız, "Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serimizde bu hafta liderlik koltuğuna Chainlink (LINK) oturdu.

otomatik taslak 2

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paralar arasından kaleme aldığımız, “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serimizde bu hafta liderlik koltuğuna Chainlink (LINK) oturdu. Geçtiğimiz hafta göstermiş olduğu kötü performansa rağmen, bu hafta %16.36 lık değer artışı yaşayan kripto para, yazım itibari ile 10.91 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor.

Listenin iki numarasında ise Cosmos (ATOM) yer alıyor. %12.63 değer kazancı elden kripto para, gösterdiği iyi performans ile yatırımcısının yüzünü güldürmeyi başardı. Sıralamanın üç numarasında ise birçok tartışmanın odak noktası haline gelen, gizlilik kripto parası Monero (XMR) oldu. %13.32 değer kazancı elde eden kripto para yazım itibari ile 120.929 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından lider konumda bulunan Bitcoin (BTC) ise geçtiğimiz haftalarda yaşadığı konsolidasyonu yukarı yönlü kırarak, %7.39 fiyat artışı ile 11.357 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bir süredir belirli bir fiyat aralığında sıkışmış halde bulunan kripto para için analistlerin ortak görüşü bir kırılmanın yaşanacağı yönündeydi. Geçtiğimiz hafta işlem gördüğü 10.500 dolar seviyeleri düşünüldüğünde, mevcut fiyatı Bitcoin’in rakiplerine göre oldukça iyi performans gösterdiğine işaret ediyor.

Diğer bir yandan en büyük altcoin konumunda bulunan Ethereum (ETH) ise genellikle olduğu gibi Bitcoin’i bu hafta da yakından takip etti. %6.55 değer artışı yaşayan ETH, yazım itibari ile 373 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların haftalık değişimi aşağıdaki tablodan detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

en cok kazanidran kripto paralar


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x