Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları (8 Haz-14 Haz)

Her hafta Pazar günleri yayına aldığımız "Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları" serisinin üçüncü haftasında da, lider kripto varlık Bitcoin (BTC), 9.

haftanin en cok kazandiran kripto paralari

Her hafta Pazar günleri yayına aldığımız “Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları” serisinin üçüncü haftasında da, lider kripto varlık Bitcoin (BTC), 9.000 dolar seviyesinin ortalarında yer almaya devam ediyor. Genel anlamda yatay seyrine devam eden Bitcoin, haftayı %1.81 değer kaybı ile kapattı. Bitcoin yazım itibari ile 9.393 dolar seviyesinden işlem görüyor. Geçtiğimiz haftaya göre, piyasa değeri açısından ilk 25’de yer alan birçok kripto para, haftayı değer kaybı ile kapattı.

Listenin en başında ise geçtiğimiz hafta olduğu gibi, piyasa değeri bakımından 23. sırada yer alan Waltonch (WTC) bulunuyor. Özellikle son üç hafta içerisinde ciddi kazanç sağlayan WTC, bu hafta da %27.87’lik değer kazancı ile liderlik koltuğunu kimseye kaptırmadı. Listenin ikinci sırası da benzer şekilde değişmedi ve Cryprto.co (CRO) geçen haftaki %22’lik kazancına göre oldukça düşük sayılabilecek, %6.38 değer kazancı elde etti.

Yaklaşık 1 ay önce ciddi bir çıkış yakalayan en büyük ikinci kripto para Ethereum (ETH) ise bu hafta %1.82’lik değer kaybı yaşadı. Büyük umutlar ile beklemeye devam ETH yatırımcısı, bir süre daha bu bekleyişi sürdürecek gibi görünüyor.

Haftanın en çok kaybeden kripto paraları ise, bir türlü istenildiği çıkışı yakalamayan Stellar (XLM), EOS, TRON (TRX) ve TEZOS (XTZ) oldu.

Aşağıda yer alan tabloda piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların, haftalık kazançlarını görebilirsiniz.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner