Yükleniyor...

Haftanın En Çok Kazandıran Kripto Paraları

Geçtiğimiz hafta özellikle altcoinler açısından oldukça hareketli geçti.

haftanin en cok kazanan kripto paralari

Geçtiğimiz hafta özellikle altcoinler açısından oldukça hareketli geçti. Lider kripto varlık Bitcoin (BTC) hafta boyunca yatay seyrine devam ederken, toplam piyasa değeri ile ilk 25’de yer alan bazı altcoinler yatırımcısının yüzünü güldürdü.

Listenin en başında, piyasa değeri bakımından 10. sırada yer alan Cardano (ADA) yer alıyor. Geçtiğimiz hafta boyunca %51.75’lik bir çıkış yaşayan ADA, uzun süredir yükselişini bekleyen yatırımcılarının yüzünü güldürdü. Cardona’dan sonra ilk 25 coin arasında 24. sırada yer alan Waltonchai (WTC) geliyor. Son 24 saat içerisinde 0.04 değer kaybı yaşayan WTC, haftalık bazda %27.87 oranında değer kazandı.

Bir çok analist ve uzman tarafından, kısa süre içerisinde 250 dolar seviyesine ulaşacağı tahmin edilen Ethereum (ETH) ise haftayı %13.43 değer artışı ile kapattı. Ethereum, yazım itibari ile 235 dolar seviyesinden işlem görüyor. Tartışmalı gizlilik coinleri arasında yer alan Monero (XMR), son 24 saat içerisinde %1.13 değer kaybı yaşamasına rağmen, haftalık kazancı %6.88 oldu.

Piyasa değeri bakımından listenin en başında yer alan Bitcoin ise bu hafta %4.55 değer kazandı ve uzun süredir beklenen 10.000 dolar seviyesini bu hafta da kıramadı. Lider kripto varlık Bitcoin (BTC) yazım itibari ile 9.500 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Aşağıda yer alan tabloda piyasa değeri bakımından ilk 25 arasında yer alan kripto paraların, haftalık kazançlarını görebilirsiniz.

En Çok Kazanan Kripto Paralar

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner