Yükleniyor...

Haluk Levent, Kripto Para ile Destek için MASAK’tan Onay Aldı

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, deprem bölgesine daha fazla yardım ulaştırmak amacıyla MASAK'tan kripto bağışı onayı aldı.

haluk levent kripto

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, deprem bölgesine daha fazla yardım ulaştırmak amacıyla MASAK’tan kripto bağışı onayı aldı. Ayrıca gündeme, Ahbap Derneği deprem bağışı nasıl yapılır? sorusu düştü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimleriyle bağış toplamak için gerekli hukuki koşulları araştıran Haluk Levent, süreçlerin tamamlandığını aktardı. Levent, MASAK ile gerçekleştirdiği görüşme neticesinde alınan onay ile bir hafta açık kalacak şekilde bir kripto cüzdanı oluşturdu. BNB Chain üzerinden cüzdan oluşturan Levent, bu cüzdana bir hafta içerisinde gelen tüm bağışları deprem bölgesine aktaracak. Ahbap Derneği deprem bağışı nasıl yapılır? sorusunun cevabını da haberin içeriğinde sizler için derledik.

Türkiye’de İlk! Haluk Levent, MASAK Onaylı Kripto Cüzdanını Paylaştı

Ahbap Derneği kurucusu Haluk Levent, Twitter üzerinden bir kripto cüzdan adresi paylaştı. Levent, deprem bölgesine bağışta bulunmak için MASAK’tan gerekli onayları aldığını da sözlerine ekledi

BNB Chain üzerinden oluşturduğu kripto cüzdan adresini paylaşan Levent’e, dakikalar içinde yaklaşık 50 bin dolarlık bağış yapıldı. Levent, tüm işlemlerin şeffaf ve açık bir şekilde yürüteceğini ve gelen bağışlara yönelik gerekli makbuzları da paylaşacağını sözlerine ekledi.

Levent’in yaptığı bu kampanya, Türkiye’de onaylı ilk kripto bağış hareketi olarak da dikkat çekti. Ancak cüzdan, yalnızca bir hafta açık kalacak şekilde kuruldu.

Ahbap Derneği Deprem Bağışı Nasıl Yapılır?

Cüzdan adresinin BEP20 ağına yönelik olduğu, BNB Chain ağıyla bağışların yapılması gerektiği ve stablecoin olması öne çıkan detaylar arasında yer alıyor. Gündemde, Ahbap Derneği deprem bağışı nasıl yapılır? sorusu yer alıyor. Nasıl bağış yapabileceğinizi, sizler için derledik;

Bağış yapmak isteyenlerin şu adımları izlemesi gerekiyor;

1- Bir kripto cüzdanına sahip olmak veya kripto cüzdanı oluşturmak; Binance, Huobi, Gateio, Paribu, BTCTurk gibi kripto borsalarından hesap oluşturulabilir. Bu hesabın gerekli kimlik doğrulamaları yapıldıktan sonra aktif hale getirilecektir.

2- Sahip olunan veya oluşturulan cüzdanda, Levent’in paylaştığı adrese gönderilebilecek müsaitlikte kripto para birimlerinin alınması veya tutulması gerekiyor. BEP20 ağını destekleyen kripto paralar; BNB, BUSD olarak öne çıkıyor. Ayrıca diğer kripto para birimleri de şayet BEP20 ağını destekliyorsa gönderilebilir.

2- Kullanıcılar, cüzdanlarında bulunan kripto para birimine çekim işlemi diyerek ve sonrasında adres kısmına Levent’in paylaştığı cüzdan adresini girerek işlemleri tamamlayabilirler. Çekim yapılacak ağ kısmına ise BEP20 yazılması gerekiyor.

3- Çekimi gerçekleştir diyerek bağış tamamlanabilir.

Ahbap Derneği Kripto Deprem Bağışı için Alternatif Ağ Adresleri Geldi

Haluk Levent, deprem bölgesine bağış toplamak amacıyla kripto cüzdanı oluşturdu. Masak onaylı bu cüzdanın, BEP20 olarak ortaya çıkması diğer ağlardan nasıl gönderim yapılacağını merak ettirdi. Ancak Levent, kısa süre içerisinde alternatif ağ adreslerini de paylaştı

ERC20 Ağı Transferleri: 0xe1935271D1993434A1a59fE08f24891Dc5F398Cd

BEP20 Ağı Transferleri: 0xB67705398fEd380a1CE02e77095fed64f8aCe463

Avalanche Ağı Transferleri: 0x868D27c361682462536DfE361f2e20B3A6f4dDD8

Yapılan bağışları takip etmek isteyenler; BEP20 için, ETH için, AVAX için

Haluk Levent, Dolandırıcılığa Karşı Uyardı!

Kripto sektörünün en hassas olaylarından biri dolandırcılık, böylesine önemli bir konu için bile yapılmaya devam ediyor. Haluk Levent, adına ve derneğine oluşturulan sahte hesapların olduğunu belirterek insanları uyardı. Twitter üzerinden paylaşım yapan “sahte” hesaba ait bir gönderiyi de alıntılayarak insaları bu tuzağa düşmemesi konusunda uyardı.

Refik Anadol, Toplanan Bağışları Ahbap Derneği’ne Gönderiyor

Dijital sanatçı Refik Anadol, deprem bölgesine yardım göndermek amacıyla topladığı 3 milyon TL’lik kripto bağışını, Ahbap Derneği’nin kripto bağış hesabına göndereceğini belirtti.

Anadol, 48 saatte gelen 3 milyon TL’nin deprem bölgesine yardım amacıyla gönderileceğinin altını çizerek, herkese teşekkürlerini iletti.

Twitter’dan Haluk Levent’e Destek Yağıyor

Ahbap derneği kurucusu Haluk Levent’in yardım amacıyla oluşturduğu kripto cüzdanına Twitter üzerinden destekler yağmaya devam ediyor. Kripto sektörünün içindeki birçok kişi cüzdan adresini paylaşıp daha çok destek almaya çalışıyor. Yapılan bu destekilerin kripto teknolojisyle sağlanması kolaylık ve hız katıyor.

Türkiye kripto sektörü için büyük bir adım olan “kripto cüzdanına destek onayı” sektörden büyük destek almış durumda, Ayrıca yapılan desteklerde birçok kripto fenomeni, kripto cüzdan adresine ait bilgileri ve nasıl gönderim yapılacağı hakkında paylaşımlar yapmaya devam ediyor.

Kripto ve küresel ekonominin popüler isimlerinden Efe Bulduk, sosyal medya üzerinden desteklerini böyle iletti;

Kripto sektörü için Twitter da büyük kitlesi olan fenomenlerden bir diğeri Selcoin, Haluk Levent’in paylaşımını alıntılayarak destekte bulundu;

Diğer bir kripto fenomeni Stevedabitcoin’ de desteklere katıldığını ve kripto cüzdan oluşumunu destekleyen bir paylaşım yaptı;

Ninjatraders kurucusu CyptoKemal, ingilizce bir paylaşım ile destek vererek globale seslendi;

Kripto sektörü için global de isim yapmış diğer bir kişi Doruk Tiryaki, paylaşıma destek vererek gerekli ağ adreslerini belirtti;

Twitter’da büyük bir kitlesi olan ve analiz konusunda ün yapmış isim Efloud, global bir paylaşım ile desteğini belirtti;

Türk kripto borsası Bitci’nin CEO’su Ahmet Onur Yeygün’de desteklerini cüzdan adreslerine değinerek belirtti;

Kripto fenomenlerinden bir diğer isim Barış Büyüktaş, bu akşam yaşanılan deprem ile ilgili farkındalık adına yayın yapacağını belirtti.

Haber analizleri ile kripto sektöründe popüler hale gelmiş isim Locksmithcrypto, Binance CEO’su CZ’ye seslenerek destek istedi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x