Halving, Litecoin'e (LTC) Değer Katmaya Devam Ediyor • Coinkolik
Yükleniyor...

Halving, Litecoin’e (LTC) Değer Katmaya Devam Ediyor

Halving'ine 60 gün kalan Litecoin (LTC), piyasadaki geri çekilmelere rağmen üst fiyatlara tırmanmaya devam ediyor.

litecoin

Halving’ine 60 gün kalan Litecoin (LTC), piyasadaki geri çekilmelere rağmen üst fiyatlara tırmanmaya devam ediyor.

Sıradaki halving’i için neredeyse iki ay kalan LTC, Bitcoin’deki çöküşe rağmen ayakta kalmayı başaran nadir coin’lerden oldu. Net olmamak ile birlikte iki ay bir süre sonra Halving gerçekleştirecek olan popüler coin, bu alandaki coşkusunu sürdürmeye devam ediyor. Bunun en net örneği, altcoin piyasası destek noktalarına çekilmesine rağmen, LTC’nin sıradaki direnci için yola çıkması oldu. Halving’ten güç bularak artışa geçen LTC için teknik analiz ne gösteriyor?

Ekran Resmi 2023 06 01 10.48.52

Litecoin (LTC) Grafik Analizi

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in (BTC) 26.600 dolara kadar çekilmesine rağmen, Litecoin’in (LTC) artış göstermesi, Halving gelişmesinin önemini bu noktada gösteriyor. Diğer altcoin’lerde satış baskısı ve destek bölgelerine testler görülürken LTC, 92,15 dolara ulaşmayı başardı. Şu an için ara fiyatta işlem gören major coin, arkasına aldığı rüzgar ile birlikte sırasıyla 94,89 – 96,34 ve 102,11 dolar seviyelerini test etmek isteyebilir. Ek olarak Halving’ine 60 gün kalan Litecoin ekosisteminde pozitif hava devam ediyor.

Halving rüzgarının tersine dönmesi, Bitcoin (BTC) tarafındaki ani çöküş gibi unsurlar, LTC fiyatını zamanla aşağıya çekebilir. Bu olası senaryoda LTC için takip edilebilecek destek seviyeleri sırasıyla 89,60 – 85,23 – 81,98 ve 77,18 dolardır. Halving etkisiyle de alıcıların üstünlük kurduğu LTC, son zamanların en çok konuşulan coin’lerinden biri haline geldi.

Ekran Resmi 2023 06 01 10.29.58

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x