Yükleniyor...

Hangi Popüler Kripto Para Borsaları Ethereum 2.0’ı Destekleyecek?

Ethereum 2.0’a saatler kala, birbirinden önemli kripto para borsaları stake’e destek vereceklerini açıkladı

ethereum 2.0

Ethereum 2.0’a saatler kala, birbirinden önemli kripto para borsaları stake’e destek vereceklerini açıkladı. Dün Huobi, Coinbase ve Binance resmi kanallarından Ethereum 2.0’ı destekleyeceklerini duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin ve kripto para borsası Huobi yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

“Ethereum 2.0! %20 APY stake ödülü! Minimum katılım oranı sadece 0.1 ETH.”

Huobi’nin web sitesinde yaptığı açıklamada “Huobi Global, ETH 2.0 stake’i destekleyecek ve ETH 2.0 tek tıklama işlevini başlatacak. Bu fonksiyonla, tek bir tıklama ile ETH’yi BETH olarak taahhüt edebilir ve ETH 2.0 proof-of-stake madenciliğine katılabilirsiniz. Huobi Global, BETH’in işlemini ağ durumuna göre her fırsatta açacak.” Katılımcılar stake’e katılmak için sadece Huobi APP’de oturum açmalı ardından işlev düğmesine veya katılmak için ana sayfadaki başlığa tıklamalı.

Coinbase de Desteğini Duyurdu

Kripto para borsası Coinbase, Ethereum 2.0 stake ödüllerini destekleme planlarını ana hatlarıyla açıkladı. Coinbase’in akıllı sözleşme platformunun benimsenmesi için geniş bir çalışma yaptığı dile getiriliyor.

Coinbase paylaştığı blog gönderisinde 2021’in başlarında Eth2 stake etme, ticaret ve dönüştürme hizmetlerini sunmayı planladığını açıkladı. Eth2 desteklendikten sonra, mevcut Coinbase müşterileri Ether (ETH) tokenlerini ETH2’ye dönüştürebilecek ve stake ödülleri kazanabilecek.

Binance Kullanıcılarına Sordu

Binance ise dün kullanıcılarına bir anket yaparak “%20’ye varan APY kazanmak için Binance’te ETH 2.0 stake etmek ister misin?” diye sordu. Anketin sonuçlanmasına henüz var fakat kullanıcıların birçoğu evet yanıtı vermiş durumda.

Ekran Resmi 2020 12 01 12.36.27


Üyelik
Bildir
guest
0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinize duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x
()
x