Yükleniyor...

Hapse Atılan McAfee’den Mesaj Var: Harika Zaman Geçiriyorum!

Teknolojinin önemli isimlerinden John McAfee, İspanya'daki hücresinde ABD'ye iade edilmeyi bekliyor.

mcafee hapishane mesaj

Teknolojinin önemli isimlerinden John McAfee, İspanya’daki hücresinde ABD’ye iade edilmeyi bekliyor. Daha önce haberini verdiğimiz gibi John McAfee bu hafta başlarında hapsedildi. Eşi Janice McAfee’ye göre teknoloji milyarderi şimdiye kadar “büyüleyici” bir zaman geçiridi. McAfee her ne kadar hapiste güzel vakit geçirdiğini söylese de suçlu bulunduğu takdirde onlarca yıl hapis cezasıyla karşı karşıya.

Antivirüs yazılımı hala 500 milyon kişinin bilgisayarını güvence altına alan John McAfee, ilk madeni para tekliflerini (ICO’lar) yasadışı olarak tanıtmak ve vergi yükümlülüklerinden kaçmak suçlamasıyla Pazartesi günü İspanya’da tutuklandı.

McAfee ABD’ye iade edilmeyi bekliyor. Eşi Janice McAfee’nin gönderdiği bir mesaja göre John McAfee, hücresinde geçirdiği her saniyeyi seviyor. McAfee, gönderdiği mesajında şu ifadeleri kullanıyor:

“Hapisten merhaba dostlarım. Büyüleyici bir zaman geçiriyorum. İspanyol hapishanesi o kadar da kötü değil. İstediğimiz kıyafeti giyebiliyoruz. Sigara içebiliyor ve sosyalleşebiliyoruz. Hücre arkadaşım bir büyükelçinin uyuşturucu satıcısıdır, keşke onu daha önce tanıyabilseydim. Hapishane avlusu katillerle dolu ama çoğunlukla iyi insanlarla dolu. Zamanımın çoğunu sırtım duvara dönük olarak geçiriyorum.”

Janice McAfee: “Avukat Ekibimiz İyi”

Janice McAfee ise hala moralinin yerinde olduğunu dile getirdi. McAfee, ifadelerine göre şu tüm enerjisini erkeğini eve getirmek için harcıyor. McAfee, şunları söyledi:

“Bu avukatların nasıl avukatlık yaptığına bağlı. İyi ekibimiz var, bu yüzden iyi bir sonuç bekliyorum. John ne yapsa ya da yapmasa, emekliliğinin çoğunu sadece kendi özgürlüğü için değil, Amerika’da ve dünyanın her yerinde herkesin özgürlüğü için savaşarak geçirdi.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner