Yükleniyor...

Harmony, Horizon Saldırı Sonrası Yeni Token Basacak

Harmony, Horizon köprüsünde kaybedilen 100 milyon doları telafi etmek için hazine fonlarını kullanmama kararı aldı.

Harmony Horizon Saldiri Sonrasi Yeni Token Basacak

Harmony, Horizon köprüsünde kaybedilen 100 milyon doları telafi etmek için hazine fonlarını kullanmama kararı aldı. Proje uğradığı saldırı sonrası bir süredir geliştirici ekibi ile zararı karşılamanın yollarını arıyordu. Son olarak proje geliştiricileri, projenin kayıplarını karşılamak için ONE token’ı basmaya karar verdi.

Harmony, Horizon Saldırısındaki Zararı Kapatmak için ONE Basacak

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kısa bir süre önce Harmony geliştiricileri protokolün yönetim forumunda yayınlanan bir teklifte, “Horizon köprüsü, yaklaşık 65.000 cüzdan ve 14 farklı varlık türünde 99.340.030,00 dolar değerinde dijital varlığın kaybına neden oldu” dedi. Harmony ekibi, etkilenen cüzdanlara zarar veren ekosistemin genel gücü için proje için uygulanabilir ve en uygun şekilde hafifletilmesinin önemli olduğunu düşünüyor.

Bu noktada geliştiriciler iki seçenek sundu. İlki, üç yıllık bir süre boyunca ayda 138 milyon token’a eşit olan 4.97 milyar ONE‘ın basımı ile tahmini yüzde 100’ünü geri ödeme teklif ediyor. İkincisi, tahmini yüzde 50’lik bir geri ödeme teklif ediyor. Bu, aynı dönemde aylık 2.48 milyar ONE veya 69 milyon token basımı anlamına geliyor.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x