Yükleniyor...

Harmony (ONE), Horizon Köprüsü Kurtarma Planını Güncelliyor

Harmony (ONE), geçmişte yaşadığı Horizon Köprüsü saldırısından sonra hazırladığı kurtarma planını güncelleyecek.

Harmony ONE Horizon Koprusu Kurtarma Planini Guncelliyor

Harmony (ONE), geçmişte yaşadığı Horizon Köprüsü saldırısından sonra hazırladığı kurtarma planını güncelleyecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haziran ayında gerçekleşen saldırıda ele geçirilen kripto paraların, Ethereum ağına aktarılması için Horizon Köprüsü kullanılmıştı. Saldırıdan sonra yaklaşık olarak 100 milyon dolarlık fonlar kaybedildi. Horizon Köprüsü, Harmony ve Ethereum ağları arasında köprü oluşturmaya yarayan bir algoritma olarak tabir edilmekte.

Harmony Horizon Koprusu Plani icin Toplulugunu Dinledi

Harmony, Horizon Köprüsü Planı için Topluluğunu Dinledi

Ağında yaşadığı saldırıdan sonra, yatırımcılarına ait fonları kurtarmak ve ağı yeniden güçlendirmek için çeşitli yöntemler önerdi. Planları arasında, sadece yatırımcı varlıklarını kurtarmak amacıyla gerçekleştirilecek, milyarlarca dolar ONE arz basımı yer aldı. Ancak ağda gerçekleştirilecek her işlemi topluluğun kararına bırakan Harmony, arz çoğaltma planını topluluğuna kabul ettiremedi.

Yapılan anket sonucunda topluluğun çoğunluğu, varlık kurtarma ve ağı güçlendirme yöntemi olarak arz basmanın mantıklı olmadığını öne sürdü. Harmony ağında doğrulayıcı görevini üstlenen çekirdek ekip de topluluk ile hem fikirde oldu.

Daha güçlü bir plan duyuran Harmony, daha fazla token basmayacaklarının altını çizdi. Yeni plan içeriğinde, köprüyü güçlendirmek ve topluluğunun varlıklarını kurtarmak amacıyla hazinesini kullanacağını bildirdi.

Harmony, yeni planı şu şekilde duyurdu;

“Daha fazla ONE tokeni piyasaya sürmemeyi veya ağ yapımızın protokollerini hard fork ile değiştirmemeyi öneriyoruz. Bunun yerine, hazinemizi hem toparlanmaya hem de geliştirmeye yönlendirmeyi öneriyoruz.”

Şirket, yeni kurtarma planını Twitter’dan duyurdu. Hazinede bulunan varlıkları kullanarak, topluluğun kaybını gidereceğinin altını çizen Harmony, daha iyi bir ağ yapısı oluşturmayı amaçlıyor. Önümüzdeki günlerde, plan ve programa yönelik daha fazla bilgi aktarılacak.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x