Yükleniyor...

HashKey Group, Hong Kong Düzenleyicisinden Onay Aldı

Asya merkezli dijital varlık finansal hizmetleri sağlayıcısı HashKey Group, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu'ndan (SFC) onay aldığını duyurdu.

hashkey group izin aldi

Asya merkezli dijital varlık finansal hizmetleri sağlayıcısı HashKey Group, Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu’ndan (SFC) onay aldığını duyurdu.

Asya bölgesindeki kripto furyası tüm hızıyla devam ediyor. Kripto paralardaki yükselişi de tetikleyen bu furya, küresel çapta bir popülarite haline geldi. Hong Kong, Çin ile birlikte Asya furyasını başlattı. Hong Kong’un kripto merkezi olmak için attığı adıma, birçok kripto kuruluşundan da destek geldi.

Son olarak dijital varlıklar ile ilgili hizmetler veren HashKey Group, Platform Dışı Sanal Varlık Ticareti (OTC) yapmak için Hong Kong’un düzenleyicisi olan SFC’nin onayını aldı.

HasKey Group, Hong Kong İşlemleri için Onayını Aldı

Asya’nın önde gelen dijital varlık finansal hizmetleri sağlayıcısı HashKey Group, Hash Blockchain Limited (HBL) için platform dışı sanal varlık ticareti (OTC) yapabilmek amacıyla Hong Kong’un kapısını çaldı.

Hong Kong Menkul Kıymetler ve Vadeli İşlemler Komisyonu (SFC), HashKey Group’un OTC işlemlerini yürütebilmesine onay verdi.

Bu onay ile birlikte, HashKey Group’un platform dışı sanal varlık ticareti sunmasına olanak tanıyacak. SFC, kendi yetki alanında faaliyet gösteren şirketlerin yüksek şeffaflık, güvenlik ve dürüstlük standartlarına uymasını sağlamayı amaçlıyor. Bu nedenle alınan onay, HashKey’in müşterileri için güvenli ve emniyetli bir ticaret ortamı sağlama konusundaki kararlılığını öne çıkarıyor.

HashKey Group İcra Kurulu Başkanı Michel Lee, konuyla ilgili şunları paylaştı;

SFC’den onay aldığımız için çok heyecanlıyız… OTC işindeki deneyimimiz çok değerliydi ve bu onay artık müşterilerimize, Hong Kong’da lisanslı bir kuruluşla karşılaşma seçeneği sunuyor. Mevzuata uygun sanal varlık borsamız HashKey PRO’nun lansmanına hazırlanmaya devam ederken, daha fazla ürün sunabileceğimiz için heyecanlıyız.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x