HasKey Capital, Singapur Lisansını Aldı • Coinkolik
Yükleniyor...

HasKey Capital, Singapur Lisansını Aldı

Singapur Para Otoritesi (MAS), yatırım şirketi HasKey Capital'e ülkede faaliyet göstermesi için lisans verdi.

HasKey Capital Singapur Lisansini Aldi

Singapur Para Otoritesi (MAS), yatırım şirketi HasKey Capital‘e ülkede faaliyet göstermesi için lisans verdi.

Kripto paralara yakınlaşan ve düzenlemeler üzerinde yoğunlaşan Singapur, blockchain merkezi olma yolunda emin adımlar atıyor. MAS tarafından yürütülen çalışmalarda, bankaların ve kurumsalların sektörün içine dahil edilmesine odaklanıldı. Şehir devleti, DBS ve JPMorgan eşliğinde ilk blockchain işlemini de başarıyla tamamladı. Singapur doları ve Japon yeni arasında döviz işlemi yapan MAS, test aşamalarını tamamlıyor. Son olarak şehir devleti, HasKey Capital‘e onay verdi.

Singapur Linsansı ile HasKey Capital Faaliyetlerine Başlıyor

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

HasKey Capital, Singapur Para Otoritesi tarafından Sermaye Piyasası Hizmet lisansı için onay aldığını duyurdu. Şirket, şehir devletinde fon yönetim hizmeti verecek.

Yatırım şirketi, 2018 yılında kuruldu ve bugüne kadar 1 milyar dolarlık bir varlığı yönetmeyi başardı. Şirket ayrıca, geçtiğimiz aylarda Hong Kong‘dan da lisans aldı.

Haskey Capital Singapur CEO’su Deng Chao, konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Chao, CMS lisansını aldıklarında, şirket hizmetlerini kurumsal ve akredite yatırımcılara sunabileceklerini belirtti. Şirket, genişleme çalışmalarına yoğunlaşmış durumda.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x