Yükleniyor...

Hayatınızı Değiştirecek NFT Uygulamaları

Akıllı bir NFT yatırımcısı olmak, perspektife geniş bir çerçeveden bakmak ve diğerlerinin önünde olmak demektir.

Hayatinizi Degistirecek NFT Uygulamalari

Akıllı bir NFT yatırımcısı olmak, perspektife geniş bir çerçeveden bakmak ve diğerlerinin önünde olmak demektir. Biz de bu yazımızda sizlere tanıtacağımız NFT uygulamalarıyla diğer yatırımcıların önüne geçebilmeniz için kullanabileceğiniz uygulamaları tanıtacağız.

Bu yazımızda kripto ve NFT alanında indirebileceğiniz en yararlı uygulamaları sizlere tanıtacağız.

NFT’leri Bulmak İçin En İyi Uygulamalar

İlk olarak NFT’leri bulmak için en iyi uygulamalar neler onlarla başlayalım.

OpenSea

NFT alanında zaten aktifseniz, OpenSea’nin sizler için herhangi bir tanıtıma ihtiyacı yoktur. Dünyanın en büyük NFT pazarı olan OpenSea, her türden varlığı bulmak için biçilmiş kaftan. Uygulamada NFT’leri kolayca alabilir, satabilir ve üretebilirsiniz. Uygulamada sanat, spor ve müzikten koleksiyon ürünlerine, fotoğrafçılıktan ticaret kartlarına kadar hemen hemen tüm NFT kategorilerini bulabilirsiniz.

nft1

VeVe

VeVe, dijital koleksiyonlara adanmış bir pazar yeri ve mobil uygulamadır. Pop kültürü, oyun, anime, spor veya filmdeki en büyük IP’lerin ve markaların bazılarından NFT koleksiyonları arıyorsanız, bu sizin için en iyi uygulama. Aslında, uygulama Batman, Marvel, DC Comics, Fast and the Furious, Star Trek ve Disney gibi markalarla iş birliği yapmasıyla göz önünde bulunuyor.

NFT Satın Almak İçin En İyi Cüzdan

Metamask

Çoğu NFT platformunda alıp satmak için kripto paralara ihtiyacınız var. Metamask gibi kripto cüzdanların işe yarayacağı yer de tam burası. Cüzdan, kriptonuzu güvenli bir şekilde saklamanın yanı sıra, NFT’lerinizi de saklamanızda da iş görüyor. Ayrıca Metamask, tüm Ethereum tabanlı hizmetleri destekliyor ve birçok NFT platformundan da işlem gerçekleştirebileceğiniz bir cüzdan. Tüm bunların yanı sıra iPhone’da olduğu gibi Android’de de kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır. Ayrıca, bir anahtar kasası da dahil olmak üzere bir dizi güvenlik özelliği sunar.

NFT Yapmak İçin Mobil Uygulamalar

Tüm bunların dışında telefonunuzdan NFT oluşturmak istiyorsanız ise işte kullanabileceğiniz birkaç uygulama.

AR Çizimi için SketchAR

Keşfedebileceğiniz başka bir NFT yaratıcı uygulaması SketchAR‘dır. AI destekli mobil uygulama, AR kullanarak NFT’ler oluşturmanıza ve basmanıza olanak tanır. Dahası, NFT’lerinizi satmak için kendi NFT platformuna da sahiptir. Uygulama, iPhone, Android ve Huawei uygulama mağazalarında mevcuttur.

nft2

NFT Sanat Yaratıcısı

Alternatif olarak, bir iPhone kullanıcısıysanız, NFT Art Creator‘a göz atmak isteyebilirsiniz. Yaratıcı NFT’ler yapmak için bir Ethereum NFT yaratıcısı ve sanat yapımcısı aracıdır. NFT’nizi doğrudan MetaMask cüzdanınıza da bağlayabilirsiniz. 

Appy Pie’nin NFT Oluşturucu Uygulaması: Çevrimiçi Uygulama

Programlama güçlükleri olmadan NFT’ler oluşturmak istiyorsanız, Appypie sizin için çok optimum bir seçenektir. Dijital sanat yaratmanıza ve kodlamadan NFT’ye dönüştürmenize izin veren ücretsiz bir NFT yaratıcısı yazılımı ve uygulamasıdır. NFT şablonları sunar veya grafikleri içe aktarabilir ve tasarımınıza katmanlar ekleyebilirsiniz. İşiniz bittiğinde, NFT’yi dışa aktarın ve satın.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x