Yükleniyor...

Haziran Ayı Bitcoin (BTC) Fiyat Hedefini Açıklayan Analist, Bu Ay Patlamaya Hazır Olduğunu Düşündüğü 5 Altcoin Sıralıyor

2020’de Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle tanınan ve yakından takip edilen bir kripto para trader’ı, Bitcoin geri çekilirken bu ay patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 5 altcoin açıklıyor.

2020’de Bitcoin çöküşünü tahmin etmesiyle tanınan ve yakından takip edilen bir kripto para trader’ı, Bitcoin geri çekilirken bu ay patlama potansiyeline sahip olduğunu söylediği 5 altcoin açıklıyor. 

Sektörde Capo olarak bilinen analist, yeni bir tweet’te 62.900 takipçisine Firo’yu (FIRO) yakından izlediğini söylüyor. Trader’a göre, gizlilik odaklı altcoin, %250’nin üzerinde patlayabilir.

“FIRO – Geniş zaman diliminde altın bölgeden sıçrıyor. – Yükseliş hacmi – düşük zaman diliminde düşüş piyasası yapısı kırılıyor. İyi görünüyor.”

haziran ayi bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist bu ay patlayacagini dusundugu 5 altcoin siraliyor 1

Sıradaki altcoin siber güvenlik projesi Constellation (DAG), 16 aylık konsolidasyondan sonra kısa süre önce patlama yapan bir altcoin.

“-Güçlü temeller.

-Büyük birikim aralığı.

-Temiz bir çıkış + retest”

haziran ayi bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist bu ay patlayacagini dusundugu 5 altcoin siraliyor 2

Capo’nun radarındaki üçüncü altcoin, benzersiz stabilcoin platformu Reserve’ün yerel varlığı olan Reserve Rights Token (RSR). Kripto para analistine göre RSR, %600’ün üzerinde sıçrama kaydedebilir. 

“RSR 0.50 ABD Doları veya üstüne çıkacak.”

haziran ayi bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist bu ay patlayacagini dusundugu 5 altcoin siraliyor 3

Capo, interneti optimize etmeyi amaçlayan bir proje olan Syntropy’nin (NOIA) de takip listesinde olduğunu söylüyor. Kripto para analistine göre, BTC’ye karşı 0.000009’dan 0.00002’ye %122’den fazla yükselebilir.

“NOIA/BTC Çılgınlık sayılmaz.”

haziran ayi bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist bu ay patlayacagini dusundugu 5 altcoin siraliyor 4

Capo’nun son altcoin’i Ethereum (ETH). Capo, lider akıllı sözleşme platformunun Bitcoin’e (ETH/BTC) karşı bir yükseliş hareketi başlattığına inanıyor.

Bitcoin’e gelince kripto para analisti, yükselişine devam etmeden ve Haziran ayına kadar 100.000 doların üzerine tırmanmadan önce, 50.000 doların altındaki desteği tekrar ziyaret edeceğine inanıyor. Capo, tahminini Bitcoin’in Mart 2017’deki performansına göre yapıyor.

haziran ayi bitcoin btc fiyat hedefini aciklayan analist bu ay patlayacagini dusundugu 5 altcoin siraliyor 5

Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x