Yükleniyor...

Haziran Ayında Twitter’da En Çok Konuşulan Kripto Paralar

Etoro tarafından yapılan araştırmalara göre, bir kripto para Twitter üzerinde ne kadar çok konuşuluyorsa o kadar değer kazanıyor.

twitter en cok konusulan kripto paralar

Etoro tarafından yapılan araştırmalara göre, bir kripto para Twitter üzerinde ne kadar çok konuşuluyorsa o kadar değer kazanıyor. Ancak bu durumun son zamanlarda çok da geçerli olduğu söylenemez. Çünkü bazı hesaplar bu durumu manipüle etmek adına Twitter’ı kullanmaya başladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Haziran ayında ise en çok konuşulan kripto paralar arasında liderliği Bitcoin (BTC) aldı. Kripto paralardan bahsedilen twitlerin %18’i lider kripto para varlığına aitken, %7.7 ise piyasa değeri bakımından en büyük ikinci kripto para konumunda bulunan Ethereum’a (ETH) ait oldu.

Listede dikkat çeken isimlerden olan VET, geçtiğimiz aya göre sıralamasını oldukça yükseltti ve Temmuz ayının ilk haftasında da en çok kazandıran kripto para oldu. Diğer bir yandan uzun süredir yatırımcısını bekleten ve umutlarını yavaş yavaş tüketen Ripple (XRP) ise 5.sırada yer aldı.

ICO_Analytic tarafından sağlan veriler ışığında oluşturulan, en çok konuşulan 20 kripto parayı aşağıda yer alan tablodan inceleyebilirsiniz.