Anasayfa Altcoinler Hedera Hashgraph ile Google Ortaklığı 2024 Yılına Kadar 1.9 Milyar Dolar Üretebilir

Hedera Hashgraph ile Google Ortaklığı 2024 Yılına Kadar 1.9 Milyar Dolar Üretebilir

Bağımsız araştırma firması Fundstrat, kurumsal sınıf halka açık dağıtık defter platformu Hedera Hashgraph’ın 2024 yılına kadar ağında 1.9 milyar dolar gelir üretmesini öngörüyor.

Rapor, Hedera’nın platformunun Eylül 2019’dan bu yana ağın üzerinde herkesin uygulamalar oluşturması, test etmesi ve dağıtması için halka açık hale geldiği 36 milyondan fazla işlem gerçekleştirdiğini gösteriyor. Hedera’nın dağıtık defter teknolojisi şu anda Acoer gibi şirketler tarafından ölümcül koronavirüsün yayılmasını izlemeye yardımcı olmak için Armanino ile birlikte finansal denetçiler için güvenilir bir işlem kaynağı ve hesap verileri sağlaması için kullanılıyor.

Fundstrat’ın raporu ayrıca Google’ın Hedera Hashgraph’ın yönetim kuruluna katılmasının gelecekteki başarı için önemli bir gösterge olduğuna dikkat çekiyor. IBM, Boeing ve Deutsche Telekom gibi şirketler Hedera’nın yönetim kurulunda yer alırken Google’ın eklenmesi Hedera’nın kurumsal potansiyelini gösteren bir dönüm noktası olarak görülüyor.

Hedera Hashgraph CEO’su Mance Harmon, Cointelegraph’a açıklamalarda bulundu ve Google’ın küresel dağıtık bir ağ oluşturulmasını sağlamak için Google Cloud Platformu’nda (GCP) ağ düğümü (node) çalıştıracağını söyledi.

Yakın zaman önce yapılan Google Cloud blog paylaşımında, Google Cloud’un yönetim kurulu üyeliğinin bir parçası olarak, defter verilerini GCP’nin diğer halka açık dağıtık defter teknolojisi veri kümelerinin yanı sıra analitik için de kullanıma sunacağı belirtildi. Google Cloud Geliştirici Savunucusu Allen Day, Cointelegraph’a açıklamalarda bulundu ve Hedera ile ortaklık kurmanın son derece faydalı olduğunu ifade etti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Ömer Ergin
Ömer Erginhttps://www.coinkolik.com
Coinkolik.com Yayın Koordinatörü olan Ömer Ergin, 1993 yılında Konya'da doğmuştur. KTO Karatay Üniversitesi Mekatronik Mühendisliği mezunu olan Ömer, Blockchain teknolojisi üzerine araştırmalar yapmakta, paranın geleceği (kripto paralar) hakkında konuşmayı ve yazmayı sevmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

775BeğenenlerBeğen
197TakipçilerTakip Et
12,171TakipçilerTakip Et
72AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar