Anasayfa Bitcoin Haberleri Hedge Fonları Mükemmel Büyüme Görüyor! Bitcoin (BTC) İçin Ne Anlama Geliyor?

Hedge Fonları Mükemmel Büyüme Görüyor! Bitcoin (BTC) İçin Ne Anlama Geliyor?

ABONE OL:google-news

Bitcoin’deki kurumsal yatırımların ve Hedge fonlarının olağanüstü yükselişi, Bitcoin (BTC) meraklıları için inanılmaz bir işaret. Çünkü bu ilgi kurumların Bitcoin’in uzun vadeli potansiyeline inandığını göstermektedir.

ABD Federal Rezervi, koronavirus sırasındaki ekonomik faaliyetleri desteklemek için 1.2 trilyon dolarlık bir yardım paketi açıkladı. Dünyadaki diğer bazı ülkeler de benzer para basma ve dağıtma önlemleri aldı. Ancak bu paranın büyük bir kısmı Bitcoin yatırımlarına gitti.

Yönetim veya AUM altındaki varlıklarda birkaç milyon dolar yöneten en iyi kripto para birimi hedge fonları son birkaç ay içinde oldukça yüksek değerler kazandı.

Bitcoin (BTC) Hedge Fonlarının Büyümesi

Yönetim veya AUM altındaki varlıkları tarafından kripto para birimi ile ilgilenen ilk üç Hedge Fonu şu şekilde:

  • Grayscale Investments
  • Pantera Capital
  • Polychain Capital

Grayscale Investments Genel Müdürü Michael Sonnenshein kripto paralara artan ilgi hakkında şunları söyledi:

Yatırımcılar oynaklıktan (volatilite) ve yardımlardan yararlanıyor. Son birkaç ay içinde ürünlerimize olan ilgi önemli ölçüde arttı. Akıllı para cazip fiyatlara yöneliyor.

Hedge Fonları Bitcoin’e (BTC) Yatırım Yapmak İçin Güvenli Bir Yol

Hedge Fonları’nın Bitcoin ve diğer kripto paralara gösterdiği ilgi şimdiye kadar olağanüstü. Ve gittikçe daha fazla yatırımcı bu Hedge Fonlarına başvuruyor.

Bu fonlar BTC veya diğer kripto paralara yatırım yapmak isteyen ancak bunu yapmaktan korkan insanlara mükemmel bir alternatiftir. Bu fonlar tüm riskleri yönetir, portföyü sürekli izler ve ayarlamalar yapar. Açıkçası bu hizmetler için bir komisyon talep ediyorlar, ancak yatırımcıyı çok daha fazla sıkıntıdan kurtarıyorlar.

Bu Bitcoin İçin Ne Anlama Geliyor?

Sadece acemi yatırımcılar değil, yatırım uzmanları da Hedge fonlarından iyi bir şekilde yararlanıyor. Ve bu fonların çoğunun, yatırımcıların paralarını ödemediği belirli bir kilitleme dönemi vardır. Fonu zaman zaman salınımlardan kurtarır ve belirli bir süre fayda sağlar.

Bitcoin’e yatırım yapan bir sürü Hedge fonu, BTC’nin uzun vadede yükseliş olarak görüldüğünü gösteriyor. Ayrıca hedge fonları Bitcoin’i ekonomik krizlere karşı bir korunak olarak görüyorlar!

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Metin Karaduman
Metin Karadumanhttps://www.coinkolik.com
1987 yılında İstanbul’da doğan Metin Karaduman, Sakarya Üniversitesi Tarih bölümü mezunu. Yıldırım Beyazıt Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayan Metin, İstanbul Üniversitesinde doktora eğitimine devam ediyor. Blockchain ile tanışıp Bitcoin ve kripto paralara hayran olan Metin, en katı savunucularından biri haline gelerek yeni teknoloji hakkında okumayı, yazmayı ve konuşmayı seviyor.

Bizi Takip Edin

899BeğenenlerBeğen
396TakipçilerTakip Et
16,554TakipçilerTakip Et
480AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar