Yükleniyor...
Sponsored

Helium (HNT) Neden Yükseliyor? 29 Eylül 2022

Helium (HNT) CoinGecko verilerine göre bugün yaklaşık yüzde 10 yükselerek dikkatleri üzerine çekti.

Helium HNT Neden Yukseliyor 29 Eylul 2022

Helium (HNT) CoinGecko verilerine göre bugün yaklaşık yüzde 10 yükselerek dikkatleri üzerine çekti. Peki Helium neden yükseliyor? İşte Helium (HNT) fiyat analizi, destek ve direnç seviyeleri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Bitcoin’in an itibariyle 20 bin doların altında yatay seyrine devam ediyor olmasına karşın Helium ciddi bir yükseliş göstererek kripto paralar arasında son 24 saatte en çok yükselenlerden biri oldu. Peki Helium nedir? Helium‘da (HNT) destek ve direnç seviyeleri neler? Gelin bu soruların cevabını birlikte bulalım.

Helium (HNT) Neden Yükseliyor?

Helium, başlangıçta Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarına uzun menzilli bağlantı sağlamak ve uzun vadede herhangi bir şeyi birbirine bağlayan bir blockchain ağıdır. Hotspot’lar herkes tarafından konuşlandırılabilir ve bireylerin, cihazlara bağlantı sağlama karşılığında Helium’un yerel HNT token’larını kazanmalarını sağlar. Bu merkeziyetsiz, blockchain tabanlı yaklaşım, kablosuz altyapının daha hızlı ve geleneksel modellerin maliyetinin çok altında ölçeklenmesine olanak tanır.

helium grafik
Helium’un (HNT) günlük grafiği

Helium’un (HNT) günlük grafiğini incelediğimizde bulunduğu fiyat bölgesindeki yatay seyrine devam ettiğini görebiliyoruz. Helium’daki bu fiyat hareketleri her ne kadar piyasanın geneli kaynaklı satış yani düşüş yönlü olsa da Helium’da yeşil mumların sıklığını görebiliyoruz.

Helium’daki bu birkaç gündür süren yükselişin sebebi olarak topluluk onayıyla Solana ağına taşınması söylenebilir. Ayrıca Helium kendi Twitter hesabından yaptığı duyuruda ise 1 milyon cihaz kurulumunu geçtiklerini duyurdu. Helium’daki bir sonraki hedef 3,7 dolar desteği ile 6,75 direnci arasındaki minör direnç olarak değerlendirebileceğimiz 5,5 dolar bandı olabilir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x