Yükleniyor...
Sponsored

Helium (HNT) Son 24 Saatte Yüzde 10’a Yakın Arttı

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 10'a yakın artış gösteren Helium (HNT), günün en çok yükselenleri arasında yer aldı.

Helium HNT Son 24 Saatte Yuzde 10a Yakin Artti

CoinGecko verilerine göre son 24 saatte yüzde 10’a yakın artış gösteren Helium (HNT), günün en çok yükselenleri arasında yer aldı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

HNT’de yükseliş yaklaşık yüzde 10’a yaklaştı ve 5,40 dolara kadar yükselen fiyatı 5,30 seviyesine geriledi.

Helium (HNT) Fiyatı Günü Yüzde 9 Yükselişle Geçiriyor

Nesnelerin interneti (IoT) için eşler arası merkeziyetsiz fiziksel kablosuz bir ağ olan Helium’un coin’i HNT, bugüne en çok yükselen kripto para birimlerinden biri olarak başladı.

HNT, son yedi gün içinde yüzde 11’lik bir yükseliş yaşadı. Uzun bir süredir belirli dalgalanmalarla yükselişini sürdüren HNT’nin başarılı grafiğini koruyup koruyamayacağı yatırımcıları tarafından merak ediliyor.

Helium HNT 5 Ekim 2022 Fiyat Grafigi

Helium (HNT), 5,45 dolar seviyelerine yaklaştı, burayı geçmesi halinde 6 dolar direncini test edebilir. Boğaların ısrarıyla direnci kırması halinde de yükselişini sürdürebilir.

Yoğun satış baskısına maruz kalırsa, 5 dolar destek seviyesine inebilir. Destekten güç alamaması halinde ilk durağının 4,5 dolar olduğu öne çıkıyor. Düşük piyasa değeri ve zamanla artan hacmi nedeniyle yükselişini sürdürebileceği öngörülüyor. Helium (HNT) güncel fiyatı 5,34 dolar seviyelerinde.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x