Yükleniyor...

Hepsi Düştü, O Etkilenmedi: Cardano (ADA) Fiyatı Ciddi Yükseliş Gösteriyor

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı dakikalar içinde ciddi miktarda düşerken, Cardano'nun fiyatı stabil kalmıştı.

1 cardano

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı dakikalar içinde ciddi miktarda düşerken, Cardano’nun fiyatı stabil kalmıştı. Varlık bu haliyle, piyasa değeri itibariyle ilk 10 altcoin arasına giriyor.

Piyasadakiler önceki momentumunu korumak için mücadele ederken, Cardano (ADA) son zamanlarda arka arkaya fiyat artışı kaydetti.

Cardano 0.087 dolar seviyesine ulaşmak için bir gün içinde %6.7 değer kazandı ve kısa bir süre içinde de 0.09 dolara ulaştı-ki bu da neredeyse son bir yıldaki en yüksek değeri idi. Bu yükseliş, diğer kripto para birimlerinin çoğunun durgunlaştığı ya da sadece hafif kazançlar yaşadığı sırada gerçekleşti.

Cardano, önemli bir pazar çöküşünün ardından 0,02 dolar seviyesine ulaştıktan sonra Mart ortalarında yükseliş trendine başladı. Büyüme mayıs ayı sonuna kadar yavaşça ilerledi.

Cardano, ticaret hacminin 28 Mayıs’ta günde 200 milyon dolardan, bugün 660 milyon doların üzerine çıkmasıyla bir haftada %230’luk bir kazanç sağlayarak, büyük ilgi görmeye başladı.

ADA’nın fiyatındaki büyüme, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi çoğu kripto para biriminin, dakikalar içinde yaklaşık %5 oranında kayıp yaşadığı Salı gününde bile korundu. Cardano ise bu gelişmelere aldırmadan, büyümesine devam etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


ck x banner
ck youtube banner