Anasayfa Altcoin Haberleri Hepsi Düştü, O Etkilenmedi: Cardano (ADA) Fiyatı Ciddi Yükseliş Gösteriyor

Hepsi Düştü, O Etkilenmedi: Cardano (ADA) Fiyatı Ciddi Yükseliş Gösteriyor

ABONE OL:google-news

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin fiyatı dakikalar içinde ciddi miktarda düşerken, Cardano’nun fiyatı stabil kalmıştı. Varlık bu haliyle, piyasa değeri itibariyle ilk 10 altcoin arasına giriyor.

Piyasadakiler önceki momentumunu korumak için mücadele ederken, Cardano (ADA) son zamanlarda arka arkaya fiyat artışı kaydetti.

Cardano 0.087 dolar seviyesine ulaşmak için bir gün içinde %6.7 değer kazandı ve kısa bir süre içinde de 0.09 dolara ulaştı-ki bu da neredeyse son bir yıldaki en yüksek değeri idi. Bu yükseliş, diğer kripto para birimlerinin çoğunun durgunlaştığı ya da sadece hafif kazançlar yaşadığı sırada gerçekleşti.

Cardano, önemli bir pazar çöküşünün ardından 0,02 dolar seviyesine ulaştıktan sonra Mart ortalarında yükseliş trendine başladı. Büyüme mayıs ayı sonuna kadar yavaşça ilerledi.

Cardano, ticaret hacminin 28 Mayıs’ta günde 200 milyon dolardan, bugün 660 milyon doların üzerine çıkmasıyla bir haftada %230’luk bir kazanç sağlayarak, büyük ilgi görmeye başladı.

ADA’nın fiyatındaki büyüme, Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH) ve Litecoin (LTC) gibi çoğu kripto para biriminin, dakikalar içinde yaklaşık %5 oranında kayıp yaşadığı Salı gününde bile korundu. Cardano ise bu gelişmelere aldırmadan, büyümesine devam etti.

En güncel gelişmeleri Telegram kanalımızdan, Instagram, Facebook, Twitter hesaplarımızdan ve Youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Coinkolik E-Posta Bültenine Abone Olun!

Gizliliğinize saygı duyuyoruz.
Türkan Babacan
Türkan Babacanhttps://www.coinkolik.com
Uzun yıllardır İngilizce dilinde çevirmenlik, tercümanlık, bakanlıklarda proje danışmanlıkları yapan Türkan, aynı zamanda iyi düzeyde İspanyolca da bilmektedir. Şimdilerde hukuk eğitimi görmekle beraber, çok yönlü olmayı sevmekte, bir süredir kripto para birimi alanında çeviri ve haberler üzerine uzmanlaşmaya çalışmaktadır. Bu disiplinleri birleştirerek bilişim hukuku üzerine bir yüksek lisans eğitimi hedeflemektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

Bizi Takip Edin

914BeğenenlerBeğen
404TakipçilerTakip Et
17,293TakipçilerTakip Et
560AbonelerAbone

Öne Çıkan Başlıklar