Yükleniyor...

Herkesin Gözü Bu Bitcoin Balinalarında!

Kripto para trader'ları, Bitcoin'deki 463 milyon dolarlık ani hareketi izliyor.

herkesin gozu bu bitcoin balinasinda

Kripto para trader’ları, Bitcoin’deki 463 milyon dolarlık ani hareketi izliyor. Analitik izleyici Bitcoin Block Bot, Pazartesi günü üç dakikalık bir pencerede gerçekleşen ve toplamda 40.758 BTC aktarılan dört işlem tespit etmişti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Whale Alert’e göre, işlemlerden biri ABD merkezli kripto borsası Coinbase’den bilinmeyen bir cüzdana 8.000 BTC olarak gönderildi. Transfer aynı zamanda Coinbase’in güvenlik amacıyla basitçe fonları hareket ettirmesi de olsa, Whale Alert bu tür işlemleri filtrelemek için tasarlanmıştır.

Kurumsal Yatırımlar mı?

Devir, yatırımcılar arasında büyük bir kurum veya bireyin portföylerinin bir kısmını Bitcoin’e tahsis ettiği konusundaki tartışmaları ateşledi. Hafta sonu BTC’de yarım milyar dolardan fazla benzer bir hareket benzer tartışmalara yol açtı.

Kripto analiz şirketi CryptoQuant tarafından yapılan son analiz, Bitcoin balinalarının büyük çoğunluğunun BTC’lerini elinde tuttuğunu ve satmayı reddettiğini gösteriyor. Firmanın CEO’su Ki Young Ju, verilerinin BTC’lerini borsalara gönderen büyük yatırımcıların sayısının daha sonra açık piyasada satılabileceğini ve geçtiğimiz haftalarda yıllık en düşük seviyeye ulaştığını gösterdiğini söylüyor.

Bitcoin Treasuries tarafından derlenen verilere göre, halka açık 15 şirket BTC’ye yaklaşık 7 milyar dolar yatırım yaptı. Şirketler, ilgili BTC tahsisi zamanından bu yana toplu olarak 500 milyon dolar kazandılar.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x