Yükleniyor...

Hibrit Kripto Borsası Ankex, Lansmanını Duyurdu

DeFi altyapı firması Qredo tarafından desteklenen hibrit kripto borsası Ankex, lansmanını gerçekleştirdi.

Hibrit Kripto Borsasi Ankex Lansmanini Duyurdu

DeFi altyapı firması Qredo tarafından desteklenen hibrit kripto borsası Ankex, lansmanını gerçekleştirdi.

Kripto ayı piyasasını tetikleyen olaylardan biri olan FTX iflası, yeni fırsatları da beraberinde getirdi. Dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olan FTX’in çöküşü, yeni kripto platformlarına fırsat verdi. Özellikle merkeziyetsiz borsalar tarafında, kullanıcı ve hacim artışı yaşandı. Varlıklarını merkezi bir borsada tutmak isteyemen kullanıcılar, merkeziyetsiz cüzdanlara akın etti. Cüzdanlarda yaşanan ilgiden nasibini Trust Wallet da aldı.

Diğer taraftan DeFi ürünleri de ön plana çıkıyor. Finans sektörünün merkeziyetsiz araçlarından birisi olan DeFi, milyarlarca dolarlık varlığa ulaştı. Tüm bu süreçlerde, Qredo yatırımıyla yeni bir proje ortaya çıktı. Ankex, lansmanını duyurdu.

Ankex, Qredo Desteğiyle Hibrit Kripto Borsasını Duyurdu

blockchain 1

Panama merkezli Ankex, merkeziyetsiz ve merkezi borsaların avantajlarını birleştirmeyi amaçlıyor. Hibrit kripto borsası olarak hizmet verecek Ankex’in, en büyük destekçisi Qredo oldu. Kripto altyapı projesi Qredo, Ankex için güçlü yatırımlarda bulundu.

Merkezi ve merkeziyetsiz algılarını birleştiren borsa, birleştirilmiş bir DeFi tarzıyla ortaya çıktı. Borsa, kendi kendine saklama hizmetlerini somutlaştırmayı amaçlıyor. Ayrıca borsanın kullanıcıları, varlıklarını Qredo kasalarına emanet edecek. Çok taraflı hesaplamalarla yürütülen kasalar, Qredochain ağında yönetilecek.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner