Hiçbir Yerde Olmayan Amy Winehouse Görüntüleri NFT Olarak Yayınlanacak • Coinkolik
Yükleniyor...

Hiçbir Yerde Olmayan Amy Winehouse Görüntüleri NFT Olarak Yayınlanacak

Dünyanın en önemli şarkıcılarından Amy Winehouse’un ölümünden 10 yıl sonra gazeteci ve yazar Daphne Barak, yıldızın hayranlarına özel hiçbir yerde görülmemiş dijital bir NFT yayınlayacak.

amy winehouse nft

Dünyanın en önemli şarkıcılarından Amy Winehouse’un ölümünden 10 yıl sonra gazeteci ve yazar Daphne Barak, yıldızın hayranlarına özel hiçbir yerde görülmemiş dijital bir NFT yayınlayacak. 

Saving Amy kitabını yazmadan önce Amy Winehouse ve ailesiyle altı ay geçiren gazeteci ve yazar Daphne Barak, İngiliz yıldızla geçirdiği zamanların resimlerini ve video kliplerini içeren, daha önce hiçbir yerde görülmemiş içerikleri yayınlıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Barak, Amy, annesi Janis ve babası Mitch ile yaklaşık 40 saatlik bir görüntü kaydetti. Şimdi, ölümünden 10 yıl sonra Barak, NFT aracılığıyla arşivi Amy’nin hayranlarına açıyor. Görüntülerde, Barak’ın Saving Amy kitabında da temel olarak kullandığı üç kişi arasındaki hassas aile anları yer alıyor.

Saving Amy, altı hafta boyunca haftada bir kez sunulacak 6 seriden oluşuyor. Hayranlar, altı hafta boyunca her hafta Amy’nin nadir NFT’lerini toplayabilecek ve onun şanlı kariyerine bakabilecek. Seri sonu bittikten sonra, Saving Amy NFT Marketlerinde, tüm koleksiyonerlerin NFT’leri satın almaları, satmaları ve takas etmeleri mümkün olacak.

Birçok kişi Barak’ı şarkıcının sırdaşı olarak görüyor ve Amy bir keresinde “Karmaşık hayatımı sadece Daphne açıklayabilir” demişti. Barak, 2010 yılında yayınladığı kitabı yazmak için Londra, St Lucia ve dünyanın diğer yerlerinde Amy ile zaman geçirdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x