Yükleniyor...

Hindistan’da Shiba’nın Popüleritesi Artıyor

Hindistan'daki verilere göre Shiba, BTC'yi geçerek en çok ticareti yapılan kripto para oldu.

Shiba Gelistiricisi Shibarium icin Heyecanli

Hindistan’daki verilere göre Shiba, BTC’yi geçerek en çok ticareti yapılan kripto para oldu.

Hindistan‘ın en büyük borsalarından biri 15-20 Nisan haftası verilerini paylaştı. Paylaşımda Shiba Inu’nun Bitcoin’in üzerinde işlem gördüğü dikkat çekti.

Shiba, Hindistan’da En Çok İşlem Gören Kripto Varlık Oldu

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para birimleri dünya genelinde yaygınlaşmaya devam ediyor. Bununla birlikte kripto para yatırımcılarının da yıllar geçtikçe yönelimleri değişiyor. Hindistan’ın en büyük borsalarından olan CoinSwitch, 15-20 Nisan haftasına dair vazı veriler paylaştı. Paylaşılan verilerde haftada en çok işlem gören varlıklar kullanıcılarla paylaşılırken, Bitcoin’i geçen Shiba Inu zirvede yer aldı.

Shiba Inu Tarafinda Topluluk Yakimlari Suruyor

CoinSwitch’in raporlarına ek olarak, Hindistan’ın diğer önde gelen kripto borsaları da SHIB’in popülerliği hakkında benzer analizler yapmıştı. WazirX, Aralık 2022’de Shiba Inu’nun Hindistan’daki ilk kez işlem yapanlar arasında en popüler varlık olduğunu açıklamıştı. Ayrıca SHIB, WazirX’te 2022’de en çok işlem gören beşinci varlık oldu.

Ekim 2022’de yapılan bir diğer rapor da, SHIB’in o dönemde Hindistan’da en çok işlem gören varlık olduğunu ortaya koymuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x