Yükleniyor...

Hodlnaut, Geçici Yargı Yönetimi Altına Alınıyor

Singapur merkezli kripto lending şirketi Hodlnaut, bir tür alacaklı koruması olan geçici yargı yönetimi altına alındı.

Hodlnaut Gecici Yargi Yonetimi Altina Aliniyor

Singapur merkezli kripto lending şirketi Hodlnaut, bir tür alacaklı koruması olan geçici yargı yönetimi altına alındı.

Hodlnaut, kripto pazarındaki düşüşe yenik düşen birkaç kripto şirketinden birisi. Şirket, bu ayın ortalarında alacaklı koruması altına alınmak için Singapur’da bir başvuruda bulunmuştu. Para çekme işlemlerini durdurduktan üç hafta sonra Singapur Mahkemesi koruma kararını verdi.

Singapur Mahkemesi, Hodlnaut için Koruma Kararını Verdi

Hodlnaut 200 Milyona Yakin Mali Acik Bildirdi

Mali sorunlarla boğuşan Hodlnaut, zor piyasa koşulları nedeniyle para çekme işlemlerini dondurduktan üç hafta sonra, bir tür alacaklı koruması olan geçici yargı yönetimine (IJM) yerleştirildi.

Adli yönetim, bir işletmenin işini, mülkünü, borçlarını ve varlıklarını yeniden yapılandırma biçimidir. Hodlnaut böylelikle, üçüncü şahıslardan gelen yasal işlemlerden de korunmuş olacak.

Hodlnaut’un yasal temsilcileri, her ikisi de IJM adayları için aday gösteren iki alacaklıyla birlikte bir mahkeme duruşmasına katıldı. Yargıç, Hodlnaut’un geçici yargı yöneticileri olarak EY Corporate Advisors Pte.’nin bakımı için Ee Meng Yen Angela ve Aaron Loh Cheng Lee’yi atadı.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner