Yükleniyor...

Hodlnaut Para Çekme İşlemlerini Durdurdu

Kripto para şirketi Hodlnaut, piyasa koşullarının karşısında ayakta kalabilmek için para çekme işlemlerini durdurdu.

Hodlnaut Para Cekme Islemlerini Durdurdu 1

Kripto para şirketi Hodlnaut, piyasa koşullarının karşısında ayakta kalabilmek için para çekme işlemlerini durdurdu.

Kripto para piyasalarında yaşanan düşüş, kripto firmalarını iflasın eşiğine kadar getirebiliyor. Three Arrows Capital ile başlayan iflas bayrakları sektörde çoğalmaya başladı. Kripto kredi şirketi Hodlnaut da piyasa koşullarına ayak uydurabilmek için çözümü para çekim işlemlerini durdurmakta buldu.

Hodlnaut Para Korumaya Odaklı

Kripto kredi platformu Hodlnaut, belirgin bir likidite krizinde para çekme işlemlerini durdurdu. Firma, hareket için son piyasa koşullarını gösterdi ve “likiditemizi istikrara kavuşturmaya ve varlıkları korumaya odaklanması” gerektiğini söyledi.

Hodlnaut web sitesinden yapılan açıklamada şunlara yer verildi:

“Tüm kullanıcılara, para çekme, takas ve para yatırma işlemlerini durduracağımızı bildirmekten üzüntü duyuyoruz. Son piyasa koşulları nedeniyle bu zor karara ulaştık.

Bunun hayal kırıklığı yaratan bir haber olduğunu ve üzerinizdeki etkisini anlıyoruz. Kullanıcılarımızın uzun vadeli çıkarlarını korumanın en iyi yolunu bulmaya çalışırken, likiditemizi istikrara kavuşturmaya ve varlıkları korumaya odaklanmamız için bu zor kararın alındığına dair sizi temin etmek isteriz. Bunun neden olduğu rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Ayrıca kullanıcılarımıza, yukarıdaki sebeplerin bir sonucu olarak, MAS ile lisans başvurumuzu geri çektiğimizi bildirmek isteriz. Bu nedenle Hodlnaut, artık düzenlenmiş DPT hizmetleri, yani takas özelliğimiz sağlamamaktadır.

Güncellemeleri ve ayrıntıları mümkün olan en kısa sürede sağlamayı umduğumuz kurtarma planı üzerinde aktif olarak çalışıyoruz. Damodara Ong LLC ile amaçlanan uygulama planımızın fizibilitesi ve zaman çizelgeleri hakkında görüşüyoruz ve kurtarma planımızı kullanıcılarımızın çıkarlarını göz önünde bulundurarak stratejiler oluşturuyoruz.”

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner