Yükleniyor...

Hoffman, Ripple’ın SEC Davasında Kaybedebileceğini Söyledi

Chia Network CEO'su Gene Hoffman, Ripple'ın SEC'e karşı devam eden yasal mücadelesini kaybedebileceğini düşünüyor.

ripple sec davasi

Chia Network CEO’su Gene Hoffman, Ripple’ın SEC’e karşı devam eden yasal mücadelesini kaybedebileceğini düşünüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Kripto para piyasasındaki yükselişler, haber akışlarının da etkisiyle güç kazanmaya devam ediyor. Birçok kripto projesi, arkasındaki haberlerin akışıyla güçlü bir ivme yakalamayı başardı. Bu kapsamda Ripple’ın, SEC’e karşı devam eden davasının sonucundaki fiyatlanması merak edilen konuların başında geliyor. Ancak, Chia Network CEO’su Gene Hoffman, Ripple’ın yıllardır SEC’e karşı verdiği hukuksal mücadeleyi kaybedebileceğini dile getirdi.

Hoffman, Ripple’ın Kaybedebileceğini Düşünüyor

Chia Network CEO’su Gene Hoffman, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımında, Ripple’ın SEC’e karşı hukuksal mücadeleyi kaybedebileceğini ifade etti.

Twitter’da bir kullanıcı, Hoffman’a ilginç bir soru yöneltti. Kullanıcının sorusunda, SEC Başkanı Gary Gensler’in kripto paralara karşı yaklaşımı yer aldı. Gensler’in, Bitcoin dışındaki diğer kripto para birimlerini menkul kıymet olarak lanse etmesi, topluluğun yakın markajına girmiş durumda.

Chia’nın bu duruma karşı tavrını merak eden kullanıcı, Hoffman’dan sansasyonel bir yanıt aldı. Hoffman, Chia’nın token’ı XCH’nin bir menkul kıymet olmadığını ve şirketin Chia öz sermayesini kaydetmeyi planladığını belirtti. Bu durumdan kaçınanların aksine Hoffman, bunun yasal olmanın en açık yolu olduğuna inanıyor.

Bu tartışma ortamına dahil olan Matt Hamilton, Ripple’ın da özsermaye kaydını gerçekleştirdiğini, ancak SEC baskısından kaçamadığını dile getirdi. Hamilton’a cevap veren Hoffman, Ripple’ın hisselerini kaydettirmeden önce XRP satışı yaptığını ve bunun hata olduğunu dile getirdi.

Hoffman, token satışı olmadığında, bunun bir menkul kıymet olarak kabul edilemeyeceğini de sözlerine ekledi. Ayrıca Chia şirketinin XCH’ye sahip olduğunu ancak hiçbir zaman herhangi bir token satmadığını açıkladı.

Tüm bu tartışma ortamında Hoffman, Ripple’ın XRP satışından dolayı menkul kıymet olarak değerlendirilmesine şaşırmayacağını söyledi. Chia CEO’su, SEC’in davayı kazanabileceğinin altını çizdi.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x