Yükleniyor...

Hollywood Yıldızından CryptoCom Açıklaması Geldi

Hollywood ikonu Matt Damon, kripto para borsası CryptoCom'un bir zamanlar çok konuşulan reklamında oynaması üzerine yorumda bulundu.

cryptocom

Hollywood ikonu Matt Damon, kripto para borsası CryptoCom’un bir zamanlar çok konuşulan reklamında oynaması üzerine yorumda bulundu.

Damon, 2021 yılında kripto piyasaları düşmeden hemen önce yayınlanan CryptoCom reklamında yer almıştı. Dikkatleri çeken bu reklam, özellikle de Damon için büyük alay konusu haline gelmişti. Yayınlandığı tarihten itibaren Damon’un üzerine damga olan bu reklam, Damon’un açıklamalarından sonra açıklığa kavuştu. 27 Mart tarihinde yeni bir filmin galasına katılan Hollywood yıldızı, olayları nihayet açıkladı. Associated Press’e utangaç bir halde konuşan Damon, WaterOrg’un dolaylı mali koşullarına durumu bağladı.

gettyimages 890663406 1538995751

Para Toplamak Amacıyla Rol Aldığını Belirtti

WaterOrg’a değinen Hollywood ikonu, “WaterOrg’da kötü bir sene geçirdik. Reklamda para toplamak amacıyla rol almıştım.” dedi. Mühendis ve hayırsever olan Garry White ile birlikte 2009 yılında WaterOrg’u kurmuşlardı. Dünya çapında temiz su ihtiyacını iyileştirmere yönelik çalışmalar sunan bu şirket adına, Damon’dan bir çok fedakarlık geldi.

WaterOrg’un geliştirilmesi ve çalışmalarını nitelikli bir şekilde sürdürebilmesi adına Damon’dan destekler gelmeye devam ediyor. Bir defasında maaşının tamamını WaterOrg’a ileten yıldız oyuncu, “Mali açıdan vakfımıza verilen destek için minnettarım” açıklamasında bulunmuştu.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x