Yükleniyor...

Holo (HOT) Son 24 Saatte %70 Oranında Yükseldi ve Yeni Bir ATH Belirledi! Analistler Ne Diyor?

Uzun yıllardan bu yana birçok insanın elinde bulunan Holochain (HOT), yükselişe geçti.

holo hot holochain fiyat ath

Uzun yıllardan bu yana birçok insanın elinde bulunan Holochain (HOT), yükselişe geçti. Kripto para birimi son 24 saatte %70 oranında değer kazandı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Piyasa değerine göre 90. sırada bulunan HOT, son 7 günde ise %190 oranında yükseldi. HOT, yazının yazıldığı sırada 0.003670 dolardan işlem görüyordu. HOT, bugün ise 0.004096 dolar seviyesinde yeni bir ATH oluşturdu.

Ekran Resmi 2021 02 21 23.17.54

Peki HOT’un bu yükselişini analistler nasıl yorumluyor?

Popüler analistlerden Wolf, Hot’ın bu yükselişini yorumlayarak kripto para biriminin günlük mumu %100’de kapatmak istediğini ifade etti.

Popüler yerli analistlerden Berke Oktay ise dün HOT yatırımcıları için pozitif bir gün olduğunu dile getirmişti. Oktay’ın bu düşünceleri bugün gerçek oldu ve kripto para birimi yeni bir ATH belirledi.

Bir başka analist Mikabot ise, Holochain’in yükselişine devam ettiğini dile getirdi. Mikabot, daha önceki yorumunda HOT’ın yeni ATH’sini tebrik etmişti.

 

Yerli kripto para yorumcularından CryptoFero, uzun zamandır elinde HOT tutanların zarardan kurtulmalarına ve kara geçmelerine çok sevdiğini dile getirdi.

Holo (HOT) Nedir?

Holochain, tamamen dağıtılmış, eşler arası uygulamalar oluşturmak için açık kaynaklı bir çerçevedir. Şirketin iddiasına göre Holochain uygulamaları çok yönlü, esnek, ölçeklenebilir ve blok zincirinden binlerce kat daha verimlidir (token veya madencilik gerekmez). Holochain’in amacı, insanların, bu kuralları dikte etmek veya tek taraflı olarak değiştirmek için herhangi bir otoriteye güvenmeksizin, paylaşılan bir kurallar kümesine karşılıklı rıza ile birbirleriyle etkileşime girmelerini sağlamaktır. Eşler arası etkileşim, hiçbir aracı (ör. Google, Facebook, Uber) toplamadan, satmadan veya kaybetmeden verilerinize sahip olduğunuz ve bunları kontrol ettiğiniz anlamına gelir.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x