Yükleniyor...

Holoride, Sanal Gerçekliği Otomobillere Taşıyor

Audi tarafından desteklenen Holoride, teknolojik gelişmeleri de kullanarak geliştirdiği metaverse'ü başlatarak otomobil dünyasını hareketlendiriyor.

Holoride Sanal Gercekligi Otomobillere Tasiyor

Audi tarafından desteklenen Holoride, teknolojik gelişmeleri de kullanarak geliştirdiği metaverse’ü başlatarak otomobil dünyasını hareketlendiriyor.

ABD’de CES 2023’te lansmanı yapılacak olan Holoride, otomobilin hareketini gerçek zamanlı olarak analiz etmek için yapay zekayı (AI) kullanıyor ve bunu kullanıcının baş hareketleriyle birleştirerek sürüş deneyimini yumuşatıyor.

Holoride, Motorverse Projesini CES 2023’te Gösterdi

CES 2023’te sahne alan Holoride projesi, otomobilin hareketini gerçek zamanlı olarak analiz etmek için yapay zeka (AI) kullanıyor. Böylelikle, yolculuk esnasında yaşanacak rahatsızlıkların önüne geçilmesi planlanıyor.

Holoride, uzun bir süredir “Motorverse” olarak adlandırdığı projenin üzerinde çalışıyor. Şirket yıllar önce Audi’den ayrıldı ve donanım piyasada yeni olsa da, platformu bir süredir hazırlıyor. Şirket, RIDE’ın 2021’in sonunda piyasaya sürüldüğünü ve o zamandan beri çeşitli borsalarda listelendiğini söylüyor. Bunlar Gate.io, Bitstamp, MEXC Global ve MutiversX gibi merkeziyetsiz borsalar.

Holoride CEO’su Nils Wollny, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Birlikte çalıştığımız içerik oluşturucular için çok adil bir tazminat yöntemi bulmak istedik. Yani elde ettiğimiz geliri, platformumuz için inşa eden içerik oluşturucularla paylaşıyoruz. Bir kara kutu olmak istemedik – bunu şeffaflaştırmak istedik.”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
1
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x