Yükleniyor...

Hong Kong, Gate.io’ya Kripto Lisansı Verdi

Gate io Group'un Hippo Financial Services'ine, Hong Kong'da sanal varlık saklama hizmetleri sunma lisansı verildi.

Hong Kong Gate ioya Kripto Lisansi Verdi

Gate io Group’un Hippo Financial Services’ine, Hong Kong’da sanal varlık saklama hizmetleri sunma lisansı verildi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Ülkeler dijital para birimleri konusunda yeni düzenlemeler hazırlarken, kripto para şirketleri için de yeni fırsatların kapısını açıyor. Geçtiğimiz günlerde Türkiye’ye giriş yapan Gate.io için bir hizmet sunma şansı da Hong Kong tarafından geldi.

Gate.io, Yeni Hamlesini Hong Kong’da Yapacak

Hippo Financial Services için kripto lisansını alan Gate.io, grubun küresel olarak genişleme ve operasyonlarına olan güveni güçlendirme çalışmalarını sürdürüyor.

Gate.io, Mart ayında Sanal Finansal Varlıklar Hizmet Sağlayıcı lisansı almıştı ve Malta’ya taşınmıştı. Bunun ardından, Güven ve Şirket Hizmet Sağlayıcıları Sicilinden alınan lisans, Gate Technology biriminin Hong Kong’da bir borsa işletmesine ve saklama hizmetleri sunmasına izin hakkını da elde etti.

Gate.io CEO’su Han Lin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hong Kong’da bir saklama ve borsa işletmesi işi kurmak, Gate.io Group’un küresel bir stratejik dönüm noktasıdır, çünkü Hong Kong birçok finansal kurum ve yatırımcı için bir merkezdir. Ancak daha da önemlisi, varlıkları Hippo FS’nin gözetimine bırakan yatırımcılar için Hong Kong’un endüstri düzenleyici rejimi ek güven sağlar”


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
0
Düşüncelerinizi duymak istiyoruz, lütfen yorum yapın.x