Yükleniyor...

Hong Kong Yetkilisinden Web3 Açıklaması Geldi!

Hong Kong mali sekreteri Paul Chan, kripto piyasasındaki dalgalanmalara rağmen Web3 teknolojisindeki ilerlemenin önemli olduğunu vurguladı.

hong kong

Hong Kong mali sekreteri Paul Chan, kripto piyasasındaki dalgalanmalara rağmen Web3 teknolojisindeki ilerlemenin önemli olduğunu vurguladı.

Web3 teknolojisindeki faaliyetlerin ivme kazanmasından sonra birçok şirket ve ülkeden konuyla ilgili yorumlar gelmeye başladı. Son haftalarda kripto endüstrisindeki hamleleriyle öne çıkan Hong Kong, Web3 alanındaki gelişmeleri de yakından takip ediyor. Hong Kong’un mali sektereti olan Paul Chan, durumla ilgili görüşlerini dile getirerek, “Web3 ekosistemi adına ciddi adımlar atılmaya devam edilecek. Bu teknolojide ilerlemenin tam zamanı.” şeklinde söylemlerde bulundu.

ripple web3

Web3’e Olan İlgi Giderek Artıyor

Bugün itibariyle ünlü kripto borsalarından Bitget’in, Web3 için fon başlatması bu alana duyulan ilgilinin bir göstergesi oldu. Hong Kong mali sekreterinin de “Web3 tarafında gelişmenin tam zamanı” şeklinde bulunduğu yorumlar, bu taraftaki canlılığın giderek arttığını gösteriyor.

9 Nisan’da bir blog gönderisi yayınlayan Paul Chan, şehrin finansı için önerdiği üç ana hedeften birinin Web3ün daha da geliştirilmesi ve uygulanması olduğunu belirtti. Ayrıca Chan, Web3’ün istikrarlı bir şekilde gelişim yolu tutması için “Hong Kong’un” hem “uygun düzenlemeyi” hem de “gelişimi teşvik etmeyi” vurgulayan bir strateji benimseyeceğini.” ifade etti.

Bu makale yatırım tavsiyesi veya önerisi içermemektedir. Her yatırım ve alım satım hareketi risk içerir ve okuyucular karar verirken kendi araştırmalarını yapmalıdır.


Üyelik
Bildir
guest

0 Yorum
Satır İçi Geri Bildirimler
Tüm yorumları gör
ck x banner
ck youtube banner